عمومی

هیئت مدیره مجمع خیرین محیط‌زیست لرستان انتخاب شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، با برگزاری انتخابات، «رسول پاکدل»، «علیرضا فرزین»، «سید مرتضی صورتیان» و «سکینه مالزیری» به عنوان اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین محیط زیست لرستان انتخاب شدند.

در این مراسم، محمد علی رضوی مؤسس مجمع خیرین زیست محیطی لرستان نیز در این جلسه با بیان اینکه لرستان می‌تواند برای این کار جدید در کشور پایلوت باشد چرا که لرستان همواره در ابتکارات این حوزه پیش قدم بوده است، اظهار داشت: قطعاً همان پیشرفتی را که در مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان داشته ایم با حضور این اعضا در مجمع خیرین زیست محیطی استان شاهد خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه خیرین توانستند اعتماد مردم را در کشور و خارج از کشور جلب کنند و این امر نیز به خاطر صداقت و اقداماتی که انجام داده اند بوده است، افزود: در کشور اعتماد خاصی به خیرین مدرسه وجود دارد، قطعاً شما عزیزان که در این مجمع عضو هستید می‌توانید منشأ خیر باشید و امیدوارم که بتوانید کاستی‌های فوق العاده زیادی که در حوزه محیط زیست وجود دارد را با کمک خیرین در کشور و به خصوص در لرستان رفع کنیم.

رضوی، تاکید کرد: در این راستا می‌طلبد که شما عزیزان با توجه به محبوبیتی که در بین مردم کسب کرده اید و همچنین اعتمادی که مردم به شما دارند، این مجمع را تشکیل دهیم و قدمی را در راستای حفظ محیط زیست استان لرستان برداریم.

خرم آبادی یکی دیگر از خیرین این حوزه نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه لرستان همیشه در حوزه‌های مختلف خیر، استان اول بوده در حوزه محیط زیست کارهایی صورت گرفته است، اظهار داشت: هدف ما از تشکیل این مجمع تبدیل حرکات فردی به جمعی در حوزه حفاظت از محیط زیست است.

وی، تصریح کرد: امیدواریم که در آینده، هم استانی‌ها به این مجمع زیست محیطی لرستان افتخار کنند.

در ادامه این جلسه مظفر افشار پدر بلوط ایران، با اشاره به اینکه مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان مدیری اجرایی و مورد تأیید همه انجمن‌ها و دلسوزان محیط زیست است از حمایت همه جانبه مادی و معنوی خود و سایر خیرین از این مجمع و پروژه‌ای زیرساختی در حوزه محیط‌زیست استان لرستان خبر داد.

یکی از خیرین در پایان جلسه ضمن اعلام حمایت همه جانبه از محیط‌زیست قول ساخت یک باب پاسگاه محیط بانی را برای جلوگیری از انقراض گونه‌های حیات وحش دادند.

دکمه بازگشت به بالا