عمومی

وجود ۲۰ هزار میلیارد صنایع راکد در لرستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی شامگاه سه شنبه در همایش مترجمان قرآن با بیان اینکه خداوند از طریق اسلام به مردم نعمت می دهد، اظهار داشت: خداوند به واسطه پیامبر و بعثت کتاب ایشان نعمت های بزرگی را عطا می کند. . او به ما هدیه ای داد که در آن افراد از نژادها، نژادها، قومیت ها و ملیت های مختلف گرد اسلام جمع می شوند و از خدا راز و نیاز می خواهند. به گروه های مختلف مردم سرایت می کند.

وی با تاکید بر اینکه اقامه نماز، شفاعت، اتحاد، تطهیر و حرمت زندگی از برکات بزرگی است، گفت: در این راستا تشکل های رسانه های دروغین، سازمان های رسانه های دروغین، سازمان های مردم نهاد، نمایندگان، مداحان، سخنرانان، اندیشمندان منتقد. نویسنده و هرکسی که بتواند این کار را بکند، درست و شایسته است، زیرا چیزی جز محبت و بودن در اسلام و مذهب تشیع نمی تواند این افراد را به هم نزدیک کند، بنابراین هر کاری که در این زمینه بخواهیم تلاش کنیم، مهم است.

معاون نمایندگی ولی فقیه در لرستان با استناد به آیاتی از سوره لقمان گفت: امام صادق(ع)ع) او می‌گوید: «علت اینکه خداوند این حکمت را به لقمان عطا کرد، نه به خاطر مال و جسم و روابط، بلکه به خاطر دوری از گناه و شک بود. ine در علم ine او نفس زندگی را تسخیر کرده و با نیروی اندیشه و اندیشه و مطالعه روح خود را شفا می دهد. ine او کاری کرده است ine برای صلاح دین و دنیا رفته، ساکت و خاموش بوده، در مجالس به سنت مستکبرین تکیه نکرده است، دو نفر را دیده که دعوا می کنند، با آنها صلح کرده است، نشسته در کنار مسئولان و آموزش و پرورش ایستاد.

حجت‌الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه گاهی والدین از روی محبت سعی می‌کنند فرزندان خود را راهنمایی کنند، گفت: گاهی خودشان در راه هستند، گاهی والدین در مسیر هدایت نیستند و به دلیل ترجیحاتشان. غرایز در آنها در مورد کودکان باعث می شود که بچه ها راه را اشتباه بروند.

فرمود: در این سوره فرموده‌ای که اگر پدر و مادرت از تو می‌خواهند خدایان زیادی را بپرست، از آنها پیروی نکن، اما این باعث نشود که پدر و مادرت را در روی زمین به پدر و مادری نیکو و نیکی و روش نیکو مبتلا کنی. . کسب و کار، حتی اگر مشرک باشند، فرزند حق استقلال فکری دارد، مصلحت والدین در جای خود حفظ می شود، اما نباید از راه تحقیرآمیز و گمراه کننده پیروی کرد.

دادستان کل لرستان با اشاره به تاکید بر آموزه های دینی و شیعه، تصریح کرد: اگر چیزی کتاب، سنت، دلیل و دلیل باشد، باید پذیرفته شود، اما اگر متناقض باشد. برای اینها نباید پذیرفت.

حجت الاسلام شاهرخی بر پایبندی به دستورات ایمانی، شرعی و اخلاقی تاکید کرد و گفت: معارف اسلامی به سه دسته تقسیم می شود یا با مولفه اعتقادی و یا با مولفه عملی یا قانونی و یا دارای منشور اخلاقی.

این سوره با تأکید بر اینکه «لقمان» در سوره بر جنبه های اعتقادی، شرعی و اخلاقی تأکید دارد، می افزاید: نماز، امر به معروف و نهی از منکر از دیگر تأکیدات «لقمان» بوده است.

نماینده رئیس مجریه لرستان با تاکید بر اهمیت دیدن به معروف و جلوگیری از منکر در بین مردم گفت: این کار باید به جای آن کار کند، چرا باید 20 هزار میلیارد تن کارخانه غیرمنقول در لرستان داشته باشیم؟ وقتی مطالعه از مسیر خود منحرف شد، نخبگان، روشنفکران، سخنوران، منطقی ها، نویسندگان و غیره. یا اکنون در تلاش هستیم تا مشکلات قدیمی را حل کنیم.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: در حالی که هنوز هوشیار نیستیم 10 سال دیگر می گوید اندیشمندان، مراجع، اساتید دانشگاه، تشکل ها و دیگران کجا بوده اند. ine? درست مثل همان سوال قدیمی.

وی تاکید کرد: اگر امر به معروف و نهی از منکر از دل، زبان، کردار و… سرایت می کند و جامعه چگونه می تواند مؤثر، مؤثر و کارآمد باشد. اما اکنون میلیاردها دلار دارد. یا.

دکمه بازگشت به بالا