عمومی

وحدت و همدلی بین نمایندگان مجلس و مدیران تقویت شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، فتح الله حقیقی چهارشنبه شب در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه ای در سفارت زنجان اظهار داشت: “باید امسال توجه بیشتری به موضوعات اجتماعی و بهداشتی شود.”

وی همچنین با بیان اینکه بیماری تاج در استان زنجان بهبود یافته است و اوضاع در زنجان در مقایسه با بسیاری از مناطق دیگر بهتر است ، افزود: مردم باید از تقاضا و سلامتی خودداری کنند.

استاندار زنجان با بیان اینکه بیش از 30 درصد از تجهیزات پزشکی در کشور زنجان توسط بیماران ارتوپدی اشغال شده است ، گفت: بیمارستان ها باید به چند مورد برسند.

حقیقی بر تقویت ساخت و سازها در بخش بهداشت و درمان و بخش بهداشت و درمان در منطقه تأکید کرد و افزود: باید پول اختصاص داده شده به این بخش در نظر گرفته شود و پروژه های تکمیل شده برای بخش بهداشت به اتمام برسد و نیاز به بودجه ویژه را تشخیص دهد.

وی بر انگیزه های صندوق های سرمایه گذاری در منطقه اشاره کرد و گفت: باید اهداکنندگانی که از بودجه حمایت می کنند ، ایجاد شود.

استاندار زنجان تصریح کرد: بهداشت عمومی برای ما مهم است و کرونا وجود ندارد و همچنان وجود دارد و مردم نیز باید مانند گذشته از سیستم مراقبت های بهداشتی پیروی کنند تا بیماری به زودی متوقف شود.

آقای حقیقی به آغاز کار اعضای مجلس شورای اسلامی از امروز اشاره کرد و گفت: “معتقدم اعضای مجلس شورای اسلامی با مدیران در پیشبرد برنامه همکاری می کنند.”

وی همچنین از اهمیت وحدت و انسجام در بین اعضای مجلس شورای اسلامی در قرن یازدهم و مدیران سخن گفت و گفت: تماس بین مدیران و اعضا باید عامل اصلی بودجه ریزی باشد.

استاندار زنجان اجرای فوری پروژه‌های عمرانی در استان زنجان را تأیید کرد و افزود: نهایی شدن بیمارستان ولیعصر به زودی عملیاتی خواهد شد و فرایند تأسیس راه‌آهن زنجان – قزوین باید بیشتر ارزیابی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا