عمومی

پیش‌بینی افزایش سفر در نوروز ۱۴۰۱/ضرورت ایمن‌سازی جاده‌های لرستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، عباس شرفی مدیر عامل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان عصر امروز دوشنبه در جلسه شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با طرح و اجرای طرح نوروزی اظهار داشت: با اجرای طرح های نوروزی، راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در دستور کار قرار گرفته است. نظرسنجی بین المللی از مردمی که ایمن سفر می کنند: سال گذشته به دلیل شیوع کرونا شاهد کاهش ترافیک بودیم و پیش بینی می شود امسال با افزایش تردد همراه باشد، بنابراین باید همه امکانات و توانمندی های منطقه در نظر گرفته شود. مکانی برای اجرای طرح نوروزی با “همکاران امن” در سراسر جهان.

طراحی “همراهان ایمن سفر”.

وی در خصوص اهداف و برنامه های اسکنر «همراهان ایمن سفر» گفت: سازمان راهداری در طرح نوروزی 1401 در 23 نقطه از 25 اسفند لغایت 15 فروردین ماه اسکن «همراهان ایمن سفر» را در نظر دارد و با هدف ارتقاء امنیت فرهنگی.» زیبایی دنیا برای کار در این اسکن چشمگیر است گیر فرهنگ، هنر، موسیقی و موارد دیگر تشویق می‌شوند تا فرهنگ ایمنی را تقویت کنند، به دنبال توصیه‌های ایمنی و نیاز به ترک سیگار در هنگام خستگی باشید.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، به‌روزرسانی‌های منظم نوروزی و بازدیدهای منظم و نظارت مستمر، شناسایی زمان‌ها و زمان‌بندی پیک سفرها را خواستار شد. ریختن برای مدیریت وسایل نقلیه، بازرسی مستمر از کامیون ها و آسانسورها، تامین فضاهای خدماتی و راهدارخانه های رایگان برای اعیاد و آپارتمان های میهمانان نوروزی و تاکید بر نظافت و نوسازی عبادتگاه ها به ویژه در بزرگراه ها، برنامه ریزی فرهنگی و آگاهی زیست محیطی، برنامه ریزی. ایمنی

کاهش ریسک در سال 1400

شرفی افزود: با توجه به اینکه بیشترین تصادفات در 30 کیلومتری دروازه های شهری رخ می دهد و از سوی دیگر نیاز به نوسازی دروازه های نوروزی شهر است، پاکسازی منطقه باید به صورت عمیق انجام شود.

وی با تاکید بر تداوم مدیریت در ایام نوروز و ممنوعیت برپایی چادرها و رستوران های حادثه خیز در سطح خیابان، گفت: با تلاش همسنگران در دو ماه باقی مانده به جایگاه بهتری دست یافته و سال 1401 را بهتر از قبل آغاز کنیم. همیشه.

لزوم حفاظت از سیستم های حمل و نقل

عارف امرایی معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان هدف اصلی این اداره کل در طرح نوروزی را حفظ ترافیک عنوان کرد. آه تو به مردم بدهید.

وی در ادامه روند راه پنجم با حضور گروه های مسافرتی، تغییر موقعیت شبکه جاده ای، ثبت وقایع روزانه در سامانه RMS، فعالیت های منظم جاده ای از قبیل نقطه ای. گیر، رانندگیلایروبی و پاکسازی پل ها، پاکسازی پارکینگ ها، پیش بینی مشکلات مدیریت سیلاب ناشی از سیل احتمالی، جلوگیری از دستفروشی در حریم جاده، مکاتبات و معابر و شهرک ها برای تعمیر اماکن اجتماعات، نصب تابلوها و تابلوهای تبلیغاتی، اطلاعات و امنیت. اسب هاتوسط منطقه خرم آباد پلدخترنمکتا پایان سال جاری پروژه ارزیابی شغل در منطقه دوم «پل» خواهد بود اسب ها“به پلیس راهنمایی و رانندگی”چالانچولانو “پل سفید” گفت.

ضرورت بازسازی زیرساخت ها و خدمات پایانه های حمل و نقل عمومی

رضا عبدی رئیس اداره حمل و نقل اداره کل از پیشرفت حمل و نقل عمومی، اموال و رویدادهای منطقه گزارش می دهد، اتوبوس ها و سیستم را به صورت لحظه ای رصد می کند. سپهتن من از تعداد زیاد همکاران و آژانس های مسافرتی برای نظارت مستمر بر آنچه در منطقه می گذرد و با هدف ارائه خدمات ضروری برای مسافران و بازدیدکنندگان فعلی نوروزی بهره می برم.

وی خواستار همکاری ادارات برای ارتقای ایمنی راه های استان شد و گفت: تمامی اقدامات لازم در برنامه ریزی سفرهای نوروزی برای دستیابی به اهداف سازمان در کاهش تصادفات و حفظ ایمنی استفاده کنندگان از جاده ها مد نظر قرار گیرد.

لزوم تامین امنیت در مسیر نوروزی

مصطفی ملکی صادقی معاون مدیرکل راهداری فنی و روستایی نیز به تشریح کارها و الزامات مورد نیاز در بیمارستان و امکانات جاده ای برای اسکان مسافران نوروزی پرداخت و گفت: مهمترین وظیفه ما تامین امنیت جاده نوروزی است که باید انجام شود. ادامه دارد. ” خوش آمدی.

نظارت مستمر بر متخصصان و مدیران شهری در ارتباط با کانون اقامه نماز در مرکز بهداشت و درمان و تاکید بر نگهداری، تعمیر و نظافت مرکز و رعایت مقررات بهداشتی کرونا. گیر از سامانه 141 و استفاده با سامانه پیامکی 1000141 (با امکان ارتباط دوطرفه) جهت اطلاع از وضعیت راه ها، برقراری نقاط خدماتی از قبیل نقاط سرویس بین راه و گاز، جاده، مدیریت سرعت، سریع و سریع تحویل. درباره تصادفات جاده ای به مرکز مدیریت راه و شهر، تفاهم نامه بین بخشی پویش همراهان ایمن سفر و نیاز به سامانه نوروزی.

PAR

دکمه بازگشت به بالا