عمومی

پیکر شهید محسن رضایی تشییع شد/ جزئیاتی از نحوه شهادت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، تشییع پیکر مطهر شهید محسن رضایی صبح سه شنبه از میدان امام حسین(ع) برگزار شد.آ) از زاهدان تا گلزار شهدای این شهرستان با حضور فرمانده انتظامی، مسئولان، کارشناسان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گفته رئیس پلیس سیستان و بلوچستان، ماموران یگان تکاوری 112 عمار ایرانشهر در حالی که برای تامین امنیت در محورهای جاده ای اطراف روستای خیرآباد از توابع شهرستان ایرانشهر در حال گشت زنی بودند به دام گروهک تروریستی افتادند. تعارض شروع به تیراندازی به سمت خودروی یگان کماندویی کردند که باعث انفجار و آتش سوزی خودرو شد و محسن رضایی یکی از دستیاران جان کشته شد. برف آنها پلیس منطقه هستند.

سردار طاهری با اشاره به حمله شدید آتش و درگیری مسلحانه با تروریست های نابینا افزود: پلیس با شجاعت و قاطعیت این گروهک تروریستی را شکست داد. غیر قابل قبول آنها یکی از تروریست ها را کشتند و بسیاری از آنها مجروح و متواری شدند و محل در حال تخلیه است.

وی در خصوص ترس و غافلگیری گروهک تروریستی از دستیاران یگان تکاوری گفت: در این حمله متأسفانه یکی از نیروهای پلیس کشته و سه نفر از همکاران زحمتکش وی مجروح شدند و پس از پایان. در این درگیری خودروهای پژو 405 و 2 مسروقه از این گروه کشف شد. تعارض ابزار و تجهیزات زیادی است RPG 7 با 2 گلوله و گلوله کشف شد.

رئیس پلیس سیستان و بلوچستان گفت: عده ای که افرادی را که پلیس را به خاطر ایمانشان کشتند و تروریست هایی که می خواهند به خاطر ایمانشان کشته شوند، با ترس و وحشت و کشتن پلیس شروع می کنند. برف پلیس عزم ما برای مبارزه با فعالیت های کور جنایتکاران و جنایتکاران قوی بوده و امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و دشمنان قسم خورده نظام نمی توانند به نیات شوم و پلید خود برسند. که باعث ایجاد ناامنی و به خطر انداختن امنیت عمومی می شود.

دکمه بازگشت به بالا