عمومی

۲۰۰ پروژه توسط بسیج سازندگی استان بوشهر اجرا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ خلیل رفعتی شامگاه یکشنبه در دیدار با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: یک هزار و ۲۶۰ گروه جهادی در منطقه بوشهر فعالیت می کنند که در طول سال خدمات گسترده ای را ارائه می دهند.

وی گفت: سال گذشته با احداث بخشداری بوشهر برای 200 نفر در حوزه آب، قیر، راه بین مزارع، اقتصاد معارض، آموزش و پرورش و آموزش و پرورش ایجاد شد.

مسئول ناحیه بسیج سازندگی ناحیه بوشهر به تشریح نقش این سازمان پرداخت و در ادامه گفت: بسیج سازندگی متولی اقشار جهادی است.

وی تاکید کرد: اگر گروه‌های جهادی بسیج و گروه‌های جهادی سایر سازمان‌ها ائتلاف قوی با یکدیگر داشته باشند، می‌توانیم به آسیب‌دیدگان و مشارکت سازمان‌های بزرگ در حوزه‌های کلیدی کمک‌رسانی کنیم.

رهبر انجمن جهادی استان بوشهر نیز در این همایش گفت: امیدواریم امروز به گروه های جهادی نه به عنوان پشتوانه بلکه به عنوان تشکل هایی که به توسعه جوامع و جوامع خود کمک می کنند نگاه شود.

حیدر قائدی .ادکی وی گفت: جلسه جهادی ناحیه نماینده تمامی گروه های جهادی منطقه است که با رای گیری اعضای جنبش جهادی شهری در سراسر منطقه انتخاب می شوند.

وی افزود: امروز خوشبختانه گروه های جهادی پا را فراتر گذاشته و به این نتیجه رسیده اند که با نگاهی 5 تا 10 ساله به منطقه، مناطق کشور را در نظر بگیرند و به اهداف تعیین شده منطقه برسند.

دکمه بازگشت به بالا