عمومی

۳۵۳۲ کردستانی علیه بیماری کرونا واکسینه شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در تشریح روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ، ابراهیم قادری گفت: واکسن کرونا در کشور است و دلیل آن نیز در منطقه کردستان است و واحد پزشکی کرونا از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی افزود که در حال حاضر 3532 کارگر بهداشتی ، سالمندان ، بیماران مبتلا به تالاسمی ، هموفیلی ، دیالیز ، پاکبانان وی گفت: افراد تحت بنیاد شهید واکسن کرونا دریافت کرده اند.

معاون بهداشت دانشگاه کردستان که از واکسینه شدن 2 هزار و 949 نفر در این منطقه در اعطای جوایز خبر داد ، گفت: از این تعداد 2553 نفر پیراپزشک ، 653 نفر پیراپزشک ، 220 نفر در موارد اضطراری و 23 نفر در بطری های خلبان واکسینه شده اند تاج

قادری با بیان اینکه واکسن واکسن کرونا طبق آنچه قبلاً ذکر شد و همزمان در سراسر کشور آسیب پذیرترین افراد منطقه آغاز شده است ، افزود: با تالاسمی و 29 بیمار مبتلا به هموفیلی ، واکسن کرونا داده شده است.

وی همچنین درباره اهمیت واکسن سالمندان و خطر ابتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب در این گروه گفت: تاکنون 220 بزرگسال در منطقه واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

به گفته معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کردستان ، تاکنون 160 نفر تشخیص داده شده اند بنیاد شهید با 15 نفر از پاکبانان این منطقه واکسن کرونا دریافت کرده است.

قادری ، در حالی که تعداد فزاینده ای از بیماران را نشان می دهد کووید 19 در ایالت چند روز پیش ، وی اذعان داشت: به دنبال افزایش تعداد بازدیدهای نوروزی ، بازدید و نادیده گرفتن مقررات بهداشتی ، احتمال حمل چهار نفر چهار نفر در راه است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا