عمومی

۷۳ درصد مسئولان میامی پروازی هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام محمد عزیزی بعد از ظهر در آدینه در جمع مردم محمد آباد میامی و در جمع استاندار سمنان که دارای مسجد روستایی است، با بیان اینکه مشکلات شهرستان در روستاها وجود دارد، گفت: . ، مشاغل و غیره همه مهم هستند، اما مهمترین مسائل پیش روی میامی. ، تاکید کرد: مشکل آن را بررسی کنید این به ما کمک می کند تا امور شهر را بهبود بخشیم ارقام انجام دادن.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات میامی از بزرگترین مشکلات شهرستان است، افزود: اولین مشکل میامی مسئولان هواپیمایی است یعنی کسانی که در شهر زندگی نمی کنند اما آن را کنترل می کنند.

جمعه امام از میامی گفت: اگر در روستا زندگی نکند و به این سازمان تعلق نداشته باشد، مشکل را درک نمی کند و اگر مشکل را درک نکند، آن را درک نخواهد کرد و از درک آن کوتاهی خواهد کرد. آی تی. او یکی از مدیران فرودگاه میامی است.

عزیزی گفت: حدود یک چهارم مدیران میامی در این شهر زندگی می کنند و بقیه برای امور اداری به یکی از شهرهای اطراف رفت و آمد می کنند.

وی با بیان اینکه دومین مشکلی که میامی با آن مواجه است کمبود تا حد امکان مشاغل بومی است، گفت: میامی دارای جوانان و استعدادهای بومی است که باید از آن ها استفاده کرد بنابراین مایلیم تا حد امکان از این افراد استفاده کنیم. بودن

امام جمعه میامی گفت: در صورتی که نیاز است فردی از شهرستان های شاهرود و سمنان برای سرپرستی و کار به میامی بیاید، باید زمینه اقامت وی ​​در شهرستان و ثبت نام فرزندش در مدرسه فراهم شود. در مورد این شهر یا خرید خانه مورد نیاز خود را از اینجا اهدا کنید.

عزیزی بیان کرد: زمانی که این دو مشکل در میامی حل شود، شاهد رفع بسیاری از مشکلات شهرستان خواهیم بود.

دکمه بازگشت به بالا