عمومی

۸۰۰ کلاس درس در شهرستان گناوه برای آموزش حضوری آماده شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ضرغام مردانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با تجلیل از ماه مبارک رمضان گفت: بلافاصله مدارس شهرستان گناوه از روز یکشنبه برای پذیرایی از دانش آموزان و شروع کلاس های حضوری ساماندهی می شود و در مدارس تمامی مدارس شهرستان گناوه تشکیل می شود. سنین: ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان. .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه افزود: آموزش حضوری از فردا (یکشنبه 13 فروردین) در بیش از 800 کلاس درس شهرستان گناوه آغاز می شود و مدارس این شهرستان پذیرای 19 هزار دانش آموز خواهند بود.

وی گفت: از تمامی مدیران مدارس، کادر آموزشی و پرورشی، مددکاران و کارکنان مدارس شهرستان به دلیل تلاش در جهت آماده سازی مدارس برای حضور دانش آموزان و آغاز آموزش حضوری تقدیر به عمل می آید.

مردانی گفت: مانند دو سال گسترش کرونا، بر اساس مفهوم ملی مبارزه با کرونا، تمرینات کوتاه مدت و منظم بود، طبق ایده محوری، از فردا آموزش به صورت 100 درصدی به صورت حضوری انجام می شود. صورت.”

وی گفت: معرفی آموزش چهره به چهره بر اساس مفهوم مرکز مبارزه با کرونا با رعایت نکات بهداشتی از جمله بهداشت فردی و بهداشت محیط و تهویه در کلاس و همچنین استفاده از ماسک برای دانش آموزان خواهد بود. و هیات علمی

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: از همه والدین درخواست می شود فرزندان خود را از فردا برای رفتن به مدرسه آماده کرده و پس از دو سال آموزش حضوری را آغاز کنند.

وی با قدردانی از زحمات ستاد شهرستان فرهنگیان در تعطیلات نوروزی گفت: در تعطیلات نوروزی اعضای ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی تلاش زیادی کردند و این مرکز پذیرای بازدیدکنندگان و بازدیدکنندگان از سراسر دنیا بود. حتی به کشورهای همسایه.» همه تلاش ها و تلاش ها قابل قدردانی است.

دکمه بازگشت به بالا