عمومی

3000 واحد مسکونی برای افراد محروم در کردستان در سال 1999 به بهره برداری می رسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان ، بهرام نصرالهی زاده در نشستی که برای پیگیری احداث 3 هزار واحد مسکن برای افراد محروم از اولویت کمیته امداد و بهزیستی امام خمینی (ره) در سنندج برگزار شد ، دیگر: توسعه این واحدها همزمان با بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان کردستان مورد بازسازی قرار گرفت و برنامه ریزی شده است تا پایان سال 1399 این 3 هزار واحد را تکمیل کرده و آماده بهره برداری باشد.

وی با اشاره به اینکه دولت در سالهای اخیر اقدامات خوبی برای نزدیک شدن به عدالت اجتماعی و کاهش فقر انجام داده است ، افزود: نباید در جامعه نیازهایی وجود داشته باشد که تحت پوشش این دو نهاد نباشند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان اجرای طرح احداث 3 هزار واحد مسکن برای نیازمندان در استان کردستان را اقدامی جدی و عملی برای مقابله با فقر و توانمندسازی مددجویان عنوان کرد و ادامه داد: در سال 1999 این 3 هزار واحد تکمیل و آماده بهره برداری می شوند. ،

نصرالهی زاده یادآور شد: این واحدهای مسکن در مناطق شهری و روستایی ساخته شده و افراد واجد شرایط از طریق کمیته امداد امام و بهزیستی شناسایی و معرفی می شوند.

وی اظهار داشت: ساخت 3 هزار واحد مسکن برای اشخاص توقیف شده در آبان سال 1998 و همراه با بازدید دکتر نوبخت و روسای بنیاد مسکن و کمیته امداد دولت به استان کردستان و امضای تفاهم نامه به تعویق افتاد که این برای افراد نیازمند و عدالت اجتماعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا