فرهنگی

اجلاسیه شهدای روحانی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان 49 شهید و 50 رزمنده در انقلاب اسلامی عرضه کرده است.

به گزارش اخبار ایران من، حجت الاسلام علی اکبرپور، رئیس بعثه ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در استان بلوچستان درباره کنگره 4000 شهید روحانی در 4 خرداد 1401 گفت: این کنگره در سال 1401 برگزار می شود. زاهدان.

وی افزود: در این مورد سال گذشته جلسات متعددی تشکیل شد و در سال جدید در 21 فروردین 1401 اولین جلسه شورای هماهنگی بسیج و حوزه های علمیه تشکیل شد. هدف از برگزاری اجلاسیه شهدای روحانی منطقه، آشنایی مردم و دانش‌آموزان جوان با رشادت‌ها، رشادت‌ها، فداکاری‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری‌های دانش‌آموزان و بزرگان دین در طول هشت سال جنگ مستقر است. و خدمات مختلفی مانند کرونا، سیل و زلزله.

حجت الاسلام اکبرپور گفت: استان سیستان و بلوچستان 49 شهید را به 50 سرباز انقلاب اسلامی تحویل داده است. برای شهدای روحانی سیستان و بلوچستان 15 عنوان کتاب نوشته شده و سه نشریه جدید آماده چاپ است که در اجلاسیه شهدای روحانی رونمایی می شود.

جانشین فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: روند حفظ یاد و خاطره درگذشتگان باید ادامه داشته باشد و در نتیجه دانش آموزان باید کار محتوایی انجام دهند نه اطلاع رسانی که باید برای حفظ یاد و خاطره تلاش کنند. نام متوفی

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا