فرهنگی

از شایعه بستری شدن تتلو در بیمارستان امین آباد تا برگشت بنیامین با آهنگ یک ساعته!

آفتاب‌‌نیوز :

او پس از مدت‌ها سکوت در روز‌های گذشته خبر داد که قرار است آلبومش را روانه بازار کند. از اَپ شخصی‌اش رونمایی کند و بخش‌هایی از آلبومش را هم در یک لایو اینستاگرامی پخش کرد.

آلبومی با رگه‌های موسیقی رپ که قطعا به‌زودی اخبار بیشتری از او خواهید شنید. بنیامین در سال‌های اول حضورش در موسیقی ایران توانست موج جدیدی به راه بیاندازد و زاویه موسیقی پاپ ایران را هم تغییر دهد. بدون شک او یکی از تاثیرگذارترین خواننده‌های پاپ بعد از انقلاب است که با ایده‌های جدیدش توانست به رشد موزیک پاپ کمک کند.

کنسرت «علی زندوکیلی» دوشنبه شب هفته گذشته در اصفهان روی صحنه رفت و این خواننده به یک‌باره در اواسط کنسرت، با یادی از «معین»، پرمخاطب‌ترین قطعه این خواننده «دلم میخواد به اصفهان برگردم» را اجرا کرد که این اجرای بداهه، با استقبال و همخوانی حاضرین در سالن روبه‌رو شد. آصف آریا هم در کنسرت هفته گذشته‌اش در شهر تبریز قطعه‌ای معروف از امراه خواننده معروف ترکیه‌ای خواند و آن هم با استقبال تماشاگران مواجه شد.

در هفته گذشته شایعه بستری شدن امیر تتلو در بیمارستان اعصاب و روان دهان‌به‌دهان چرخید، اما بهمن بابازاده (روزنامه‌نگار حوزه موسیقی) پیگیر این ماجرا شده و خبرش را تکذیب کرده. او با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی توانبخشی و سلامت اجتماعی گفتگو کرده و ایشان هم اعلام کرده: «تتلو در بیمارستان رازی بستری نشده است.»

غلامرضا معصومی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی توانبخشی و سلامت اجتماعی با اشاره به بستری شدن خواننده ایرانی معروف اظهار کرد: «اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی‌بر بستری شدن امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو در بیمارستان رازی (امین آباد) را تکذیب می‌کنم.» او گفته: «من اطلاعی از بستری شدن یا نشدن امیر تتلو ندارم و وی در این مرکز درمانی بستری نیست.»

از معروف‌ترین قطعات جدید منتشر شده در روز‌های گذشته هم باید به «بی‌حرف» از روزبه بمانی، «اما چشمات» از حجت اشرف‌زاده، «گل نیلوفر» راغب، «قفس» ماکان بند و «حالا هی» آرمین زارعی اشاره کرد.

هفتم بهمن ماه هم روز تولد شادمهر عقیلی بود. این خواننده که تاثیر عجیب و عمیقش در موسیقی پاپ ایران از هیچ‌کس پوشیده نیست هفته گذشته مرز پنجاه سالگی را رد کرد و پنجاه‌ویک ساله شد. باورتان می‌شود زمان چقدر زود می‌گذرد؟

بخش فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا