فرهنگی

از میزبانی سینما فلسطین برای کودکان تا تمدید یک جشنواره منطقه‌ای

فیلم‌های فلسطینی پذیرای کودکان، برگزاری همایش مشترک در حوزه فیلم‌های کودک و نوجوان، گسترش جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های نوجوان و برخی از موضوعاتی است که مورد استقبال سینما قرار گرفته است.

همزمان با اکران فیلم سینمایی «لوپتو»، سینما فلسطین تهران از امروز دوشنبه 25 آبان ماه به عنوان «سینما لوپتو» با فعالیت های مفرح مختلف برای کودکان آغاز به کار می کند.

به گزارش اخبار ایران من، در تشریح رابطه این پروژه، سینما فلسطین تهران با عنوان سینمای «لوپتو» برای کودکان، نوجوانان و دانش آموزان در قالب رویداد «فیلم بازی» کار خود را آغاز می کند.

بازی های ویدیویی کودکانه یک رویداد سرگرم کننده برای کودکان است که بر اساس انیمیشن «لوپتو» برای ایجاد سرگرمی و هیجان برای کودکان از دوشنبه 25 آبان ماه به مدت چهار روز تا پنجشنبه 28 آبان از ساعت 11:00 الی 19:00 می باشد. این رویداد دوشنبه و چهارشنبه 25 و 28 آبان ماه ساعت 16:00 با حضور مل مل و خاله گلی برگزار می شود. مراسم «فیلمبازی» پنجشنبه هر هفته در سینما فلسطین و در جریان اکران فیلم های «لوپتو» برگزار می شود.

هدف از برگزاری این رویداد ایجاد محیطی مفرح برای کودکان است تا جدای از تماشای فیلم و خوردن محصولات هنری، کودکان خلاق و خلاق باشند.

بازی های رومیزی، تئاتر، نمایش عروسکی، کارگاه های عروسکی، کارگاه های نقاشی و تریبون های ویژه کودکان و نوجوانان از مراحل مختلف رویداد «فیلمبازی» در «سینما لوپتو» است که به همت هنر کودک و نوجوان و سازمان سینمایی سوره برگزار می شود. و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه های آموزشی در سینما فلسطین برگزار می شود.

فیلم سینمایی «لوپتو» محصول مرکز پویانمایی سوره حاصل تلاش سه ساله گروهی از هنرمندان جوان کرمانی است که توسط محمدحسین صادقی به کارگردانی عباس عسکری ساخته شده است که داستان و راهی برای خلقت دارد. جهان. و با عبارت «سعادت را باید ساخت» همزمان با روز معرفت.

همچنین در برنامه «شاد» بستری برای شرکت کنندگان کودک و نوجوان در مسابقه ویژه بازی های رایانه ای با 300 میلیون ریال جایزه فراهم شده است.

برگزاری جلسه طوفان فکری در حوزه کودک و نوجوان

همایشی با محوریت کودکان و نوجوانان با حضور روانشناسان و با محوریت فیلم های کودکان و نوجوانان عصر روز چهارشنبه 27 آبان 1401 از ساعت 15 الی 17 در ساختمان شماره 3 فارابی برگزار می شود. . بنیاد سینمایی.

علاقه مندان به شرکت در این برنامه می توانند از طریق سایت مرکز دورهمی به نشانی https://dorehami.net و یا با شماره 09302264000 تماس بگیرند.

شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان – خلیج فارس اضافه شد

مهلت ثبت نام و ارسال آثار شصت و ششمین جشنواره سینمای جوانان – خلیج فارس که به همت انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار می شود، به دلیل استقبال تمدید شد. . در مورد فیلمسازان

به گزارش همکاری مردمی انجمن سینمای جوانان ایران، آخرین روز ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره منطقه شصت و ششم سینمای جوانان – خلیج فارس که با هدف شناخت و نمایش هنر سینما برگزار می شود. مکانی برای فیلم های کوتاه ایجاد کنید. به عنوان یکی از گروه های مهم فرهنگی و راهکاری برای ایجاد تنوع و تنوع در انواع فیلم های کوتاه از چهارم تا هفتم بهمن ماه 1401 به مدت 4 روز در استان با تاکید بر انواع فیلم ها برگزار می شود. بوشهر گسترش یافت. به دلیل استقبال فیلمسازان و البته سرعت اینترنت.
ثبت نام در جشنواره منطقه ای از 21 شهریور 1401 آغاز شد و تا امروز 15 آبان 1401 ادامه داشت، اما اکنون به دلیل درخواست فیلمسازانی که مایل به شرکت در دوره هستند، مهلت ثبت نام تا 12 دی ماه 1401 تمدید شده و فیلمسازانی که اعلام کرده اند. آمادگی برای شرکت در جشنواره شصت و ششمین دوره سینمای جوان – خلیج فارس، می توانند نسخه نهایی آثار خود را به صورت فیزیکی (در فرمت دی وی دی یا…) و الکترونیکی تا تاریخ 24 آذر 1301 به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
توجه داشته باشید که فایل ویدئویی آپلود شده باید بزرگتر از یک گیگابایت باشد.
مدت زمان جشنواره در دو بخش فیلم کوتاه و تصویر برگزار می‌شود و علاقه فیلم‌ها و فیلم‌های محلی در رأس انتخاب و داوری خواهد بود. هنرمندان 11 استان (گلستان، مازندران، قزوین، البرز، زنجان، اردبیل، تهران، آذربایجان شرقی، کردستان، گیلان و بوشهر) در شصت و ششمین جشنواره سینمای جوان-خلیج فارس حضور خواهند داشت.
علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در شصت و ششمین جشنواره سینمای جوان بوشهر از طریق این سایت اقدام کنند:
www.iycs.ir / www.festival.iycs.ir

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا