فرهنگی

افتتاح «دوره مجازی غیرهم‌زمان روش تدریس کتاب‌های بنیاد سعدی»

مراسم افتتاحیه «دوره مجازی ناهمزمان آموزش کتب بنیاد سعدی» با حضور رئیس و قائم مقام بنیاد سعدی و سایر اساتید در این زمینه روز یکشنبه (7 اردیبهشت 1401) ساعت 11:00 برگزار می شود. صبح.

بر اساس گزارش ها ايسنا به گزارش وابستگان بنیاد سعدی، بنیاد سعدی با هدف آموزش فارسی زبانان به فارسی زبانان، بیش از 40 عنوان کتاب را با همکاری اساتید و صاحب نظران در این زمینه تالیف کرده است. این کتاب ها بر اساس آموزش زبان فارسی در هفت دسته اول، اول، میانه، میانه، میانه، بالا و ماهر نوشته شده است.

«روش های غیرتهاجمی روش های تدریس کتاب های درسی بنیاد سعدی» نیز به عنوان هدف شناخت بهتر مجموعه مؤلفان و شیوه آموزش تعریف شده است. یکی از خوبی های این دوره این است که هیچ زمان و محدودیتی برای شرکت کنندگان وجود ندارد. محتوای دوره شامل فیلم های آموزشی، ضبط ویدئو، ابزار تحلیل آنلاین، از قسمت صفر، هفت بخش مربوط به هفت کتاب بنیاد سعدی، تحقیق، امتحانات نهایی و نهایی، گواهینامه و گواهینامه می باشد. در صورت تایید در آزمون
شرکت در آزمون پایان ترم اختیاری است اما در صورت تمایل به دریافت گواهینامه شرکت در تمامی امتحانات نهایی مهم است. تست مستمر و نهایی در پایان جلسات، تستی از تمامی مطالب مطالعه است که خود گویا بوده و کاربر به مرور زمان نتیجه آزمون را مشاهده می کند. گواهی دوره در صورت غربالگری تمامی مقاطع و کسب بهترین نتایج برای آزمون های مستمر و نهایی به صورت الکترونیکی صادر می شود و این گواهی دارای شماره اعتبار و آدرس اینترنتی از طریق صفحه بنیاد سعدی می باشد.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در مراسم افتتاحیه از طریق آدرس اینترنتی http://S1f.ir/ceremony در کارگاه شرکت کنند. همچنین مشترکین این دوره می توانند از تاریخ 26 اردیبهشت 1401 به نشانی //S1f.ir کتاب درسی ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا