فرهنگی

انتصاب داوران همایش ملی تئاتر نوجوان

انتخاب داوران همایش ملی تئاتر جوانان

اعضای هیئت داوران همایش ملی تئاتر جوانان برای انتخاب داستان های برگزیده اعلام شدند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر اخبار ایران من؛ ایده مهدی کاموس، دبیر همایش ملی تئاتر نوجوانان و کاظم نظری، مدیر هنرهای نمایشی، علی عباسی (عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)، مریم جلالی (عضو هیئت علمی) است. از دانشگاه شهید بهشتی، علی اصغر فهیمی فر (عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس)، بهروز محمودی بختیاری (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و محمدباقر گرمی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) به عنوان اعضای هیات داوران انتخاب شدند. مقاله بنویسید همایش ملی تئاتر نوجوانان.

متن تصمیم انتصاب قضات به شرح زیر است:

نمایش رابطه مهمی با دانش مردم و رشد دانش دارد و نوجوانی دوره خودشناسی و شکل گیری افکار کودکان است که عبارت است از تغییر عادات غذایی، تشکیل گروه با دوستان و بریدن مرزهای کودکی و خانواده. وارد مرحله نوجوانی می شوند.

همایش ملی تئاتر نوجوانان فرصتی برای پاسخگویی به خواسته مخاطبانی است که تماشاگر تئاتر مورد علاقه خود برای کودکان و نوجوانان هستند. شما از نظر مدارک تحصیلی، تخصص، تجربه و تعهد به عنوان پنلیست همایش ملی تئاتر نوجوانان انتخاب شده اید.

همایش ملی تئاتر جوانان که به همت دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی برگزار می‌شود، با هدف تشویق سیاست‌گذاران، کارشناسان، دانشگاهیان و دست اندرکاران تئاتر کشور با رویکردی چند رشته‌ای و با تمرکز بر حوزه جوانان برگزار می‌شود. از جمله آموزش، ارائه مستندات و برگزاری جلسات کارشناسان علمی در آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

انتهای پیام/

این مقاله به شما کمک کرد؟

بر اساس نتایج 0 رای به نفع 0 به آن رای مخالف دهید

دکمه بازگشت به بالا