فرهنگی

برنامه‌های کانون پرورش فکری در حوزه تولید کتاب

مدیر جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خصوص انتشارات این آژانس در زمینه تولید کتاب گفت: همه نویسندگان و هنرمندان

به گزارش اخبار ایران من، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، فاطمه طارمی با تاکید بر اینکه نگاه کانون به هنرمندان و نویسندگان در این زمینه گزینشی نیست، گفت: کانون خانه همه نویسندگان است. و متفکران و ما تمام تلاش خود را می کنیم. برای موفقیت هر چه بیشتر کارهای خلاقانه در یک سازمان با سابقه، البته موفقیت در این راه به حمایت و حمایت نویسندگان و هنرمندان بستگی دارد.

وی همزمان با روز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح راهکارها و برنامه های میانه روند ادبی پرداخت و افزود: خوشبختانه کارها و کارهای خیر در حال رخ دادن است.

مدیر جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خصوص اهمیت تولید کتاب افزود: در این راستا دو هدف اصلی افزایش تولید کتاب و توجه مخاطبان را در نظر گرفته ایم. کتاب نتیجه می دهد. توجه زیادی به نیازها و خواسته های مخاطبان وفادار ما که به شدت بازطراحی شده است.

طارمی حضور نویسندگان و هنرمندان جدید در کانون و همچنین بهره‌گیری از تجربیات سربازان قدیمی، جمع‌آوری اخبار محلی و شنیدن سوابق معاصر توسط نویسندگان محلی را تسهیل می‌کند که موجب حفظ فرهنگ ملی و ارزش‌های دینی می‌شود. آمار.

مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون گفت: تولید کتاب های سالم و مفید یکی از کارهای مهم کانون در حوزه نشر است و به همین دلیل راه اندازی و تشکیل دوازده شورای نقد و بررسی را یکی از کلیدهای خود می بینیم. موضوعات کاری

طارمی افزود: در پی درخواست نویسندگان مبنی بر بررسی شوراهای ویژه نشر – به دلیل تغییر در مخاطبان و انتشار – این اثر برای شناسایی متخصصان و آثار آنها در حوزه های آموزشی و داستانی در دست اقدام است که یکی از جدیدترین آثار است. تحولات در این زمینه

وی در پایان افزایش تعداد کتاب های میانی را یکی از مولفه های عمده تولید کتاب در گروه دانست و ادامه داد: کتاب اول و دوم همیشه مستقیماً از طریق کتابخانه ها به دست مخاطبان کودک و نوجوان می رسد. تولید ادبیات در این زمینه بسیار مهم و بسیار مهم است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا