فرهنگی

بهاره افشاری: همه فیلمها باید از طرح بلیت شناور بهره ببرند  

بهاره افشاری فیلمساز «روز شام» گفت: ایجاد چنین طرحی کار خوبی است اما بهتر است برای همه فیلم ها چنین سیستمی ایجاد شود تا همه از آن بهره ببرند.

به گزارش اخبار ایران من، سومین فیلمبرداری فیلم سینمایی «روز ششم» جمعه 19 تیرماه در پردیس سینمایی ایران مال انجام شد.

بهاره افشاری بازیگر فیلم روز شام گفت: همه ما امروز باید تلاش کنیم تا در این اقتصاد وحشتناک ثروت خود را به دست آوریم و من به عنوان یک بازیگر وظیفه خود را ساختن فیلم برای ساختن آن می دانم. مخاطب با دیدن آنها احساس خوبی دارد.فکر نکنید وقت خود را تلف کرده اید و “روز ششم” برای من چنین ویدئویی است.
مهران احمدی، فیلمساز نیز به همکاری خود با حجت قاسم زاده اشاره کرد و در ادامه گفت: فیلم “روز ششم” شما هم همین احساس را خواهید داشت.

روزبه حصدری بازیگر سینما و تلویزیون که مهمان ویژه این مراسم نیز بود، گفت: خیلی خوشحالم که امروز در یک ویدئو کنفرانس برای دوستانم روز ششم حضور داشتم و آنقدر خوش شانس بودم که تمام مراحل را پشت سر گذاشتم. من و حجت قاسم زاده همیشه دوست داشتیم به آنها بیاموزیم.

نیلوفر کوخانی، بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا عوامل فیلم نیز از حضور تماشاگران برای دیدن فیلم «روز ششم» تشکر کردند و از تجربیات خود در همکاری با حجت قاسم زاده گفتند.

حجت قاسم زاده (کارگردان فیلم) از محبت حضار به عوامل و همکاران تشکر کرد.

علی زادمهر، منتقد سینما و مدیر برنامه نیز به نمایندگی از عوامل فیلم از حاضران و کسانی که در سالن حضور داشتند تشکر کرد و از حاضران خواست با توجه به اینکه این فیلم تبلیغاتی تلویزیونی ندارد، دیگران را به تماشای فیلم تشویق کنند. فیلم

فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده با بازی افرانی مصطفی زمانی، مهران احمدی، امیر جعفری، بهاره افشاری، بهرام ابراهیمی جمشید هاشم پور، مهدی حسینی نیا، افشین هاشمی این روزها در حال اکران است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا