فرهنگی

تازه‌های نشر جهاد دانشگاهی اصفهان رونمایی می‌شود

اخبار ایران من/اصفهان به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابخانه، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از 5 اثر جدید رونمایی می کند.

کتاب «کسب و کار سیار» در حوزه مدیریت کسب و کار و فناوری اطلاعات، دو کتاب «خانه های هوشمند: گذشته، حال و آینده» و «معماری سایبرنتیک (تفکر اطلاعات و طراحی دیجیتال)» در حوزه معماری و طراحی. «شهر هوشمند» با موضوع طراحی شهری و کتاب «Strike English Grammar» جدیدترین عناوین منتشر شده در انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان است.

نفیسه باقری، مدیر انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان در گفت و گو با اخبار ایران من، اظهار کرد: امروزه مفهوم تجارت سیار به دلیل رقابت دیجیتالی و پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات رواج بیشتری پیدا کرده است و کتاب «تجارت سیار» بیشتر آماده شده است. در مورد کاربرد بازاریابی موبایلی در تجارت، به خوانندگان این مقاله کمک می کند تا اصول بازاریابی موبایلی را بهتر درک کنند.

وی در خصوص «معماری سایبرنتیک» گفت: پیشرفت های فناوری در سال های گذشته این امکان را برای معماران فراهم کرده است تا از مصالح ویژه مراقبت کرده و روش های جدیدی را توسعه دهند. بنابراین کتاب «معماری سایبرنتیک (تفکر اطلاعاتی و طراحی دیجیتال)» نوشته «کاملیو آندرس سیفوئنتس کواین» با ترجمه امیر بهزاد برومند جزی، رابطه بین استفاده از فناوری اطلاعات در بخش ساخت و ساز و درک معماری را برای دانشجویان توضیح می دهد. از معماری و محققان علاقه مند به درک دیدگاه معماری اخیر بسیار مفید و خوانا خواهند بود.

مدیر انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان با بیان اینکه مفهوم کتاب «خانه های هوشمند: گذشته، حال و آینده» برای مخاطبان، برنامه ریزی شهری کاملاً هوشمند است، ادامه داد: امیر بهزاد برومند جزی به همراه رسول صادقی نویسندگان کتاب. کارگران خانه هوشمند با توضیح تاریخچه خانه های هوشمند و استفاده از مطالعات فنی در متون تخصصی. امیر بهزاد برومند جزی در ترجمه کتاب «شهر هوشمندانه» نوشته «بن گرین» در ادامه نگرانی خود از استفاده از فناوری در زندگی امروزی نشان می دهد که ایده های مرتبط با فناوری زندگی شهری منجر به خلقت شده است. از شهرها که باعث رنج مردم می شود. آنها عاقل به نظر می رسند، اما در زیر آن بی عدالتی و نابرابری وجود دارد.

وی به یکی از کتاب های منتشر شده توسط انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان اشاره کرد و گفت: کتاب «گرامر زبان انگلیسی نبرد» پنجمین اثر جدید انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان است که در چهار فصل به آموزش گرامر زبان انگلیسی به صورت تشریحی و تشریحی می پردازد. نویسنده در دو فصل اول، پس از بیان مسئله به صورت واضح، قواعد کلام را به تفصیل توضیح می دهد. این کتاب برای همه افرادی است که به دنبال نکات گرامر برای انواع آزمون های دانشگاهی و زبان و رایتینگ هستند.

به گزارش اخبار ایران من، مراسم افتتاحیه انتشارات جدید واحد جهاد دانشگاهی اصفهان روز چهارشنبه چهارم آبان ماه ساعت 16 در کتابخانه اردیبهشت ماه واحد اصفهان برگزار می شود.

انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان منتشر می شود

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا