فرهنگی

جامعه نیاز به منبرهایی هنرمندانه دارد

مدیر اجرایی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: امروز وظیفه اصلی ما توصیف دقیق نظام، امنیت ناب و تحول جوانان است و مردم نیازمند هنر، زیبایی و دقت هستند. و حاوی آموزه های اصلاح طلبی است و محوطه باستان شناسی ملی یکی از موثرترین محراب ها است.

به گزارش اخبار ایران من، جلسه توجیهی آرشیو موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و حضور «علی اصغر جعفری» رئیس موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دومین موزه «محمد خانی» و اعضا. از اویانگ راویان کهن و امروزی در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. pa

در این مراسم «علی اصغر جعفری» رئیس موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن گرامیداشت قتل عام مظلوم دکتر بهشتی و 72 یاران تکاملی اش از سوءقصد صحبت کردند. خطاب به مقام معظم رهبری و یادآوری می کنم: خداوند متعال شما را شاکریم که به مردم ایران و جهان اسلام توجه دارید و حضورشان (رهبر معظم انقلاب اسلامی) را در امت اسلامی حفظ می کنید. امیدواریم این پرچم تروریست ها با دستان مبارک حضرتش به دست صاحب اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم (عج) برسد.

انقلاب گفت: در این هفته کشور ما شاهد تروریست هایی از جمله قصور در ترور آیت الله خامنه ای رئیس جمهور وقت جمهوری اسلامی ایران و ترور آیت الله بهشتی توسط 72 نفر از یاران امام خمینی (ره) است. بمباران سردشت توسط هواپیماهای جنگی دولت بعث و کشته شدن 110 نفر و مجروح شدن 5000 نفر، ترور “محمد کچویی” رئیس زندان اوین و امام جمعه یزد آیت الله “محمد صدوقی”. جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی وینسنس آمریکا با کشته شدن 290 مسافر و متحدان آنها و نیروهای اصلی ارتش آمریکا و رهبران آنها. اما اکنون پس از گذشت 40 سال به برکت جمهوری اسلامی، خبر این تحول و حرکت در سراسر جهان منتشر شده است و به امید و لطف خداوند شاهد فروپاشی نظام سرمایه داری آمریکا هستیم. جهان.

مدیرکل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: خداوند برکات و توفیق ایجاد حکومت دینی به امامت امام خمینی (ره) را در کشور عزیز ایران عنایت فرموده و امروز شاهد طهارت هستیم. کریستال. اسلام محمدی در جهان». و این فرصت در اختیار همه ماست تا با خدمت در سایه این نظام مقدس راه امام و شهدا را ادامه دهیم.

جعفری افزود: امروز وظیفه اصلی ما اطلاع رسانی دقیق از نظم، امنیت پاک و تحول در بین جوانان است و مردم برای درک بهتر آنچه واقعا مهم است، نیازمند محراب های هوشمند، زیبا و دقیق هستند. این یکی از نمادین ترین محراب های جهان است. ما باید از این قدرت به بهترین و قوی ترین راه استفاده کنیم و هر یک از ما مسئولیت داریم تا با شناخت اصول خود که مربوط به بخش بزرگتر است، بزرگی و طول نتایج خود را افزایش دهیم. .

مدیر موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: معنای باستانی موزه در راستای بحث باستان شناسی و تاریخ است، اما امروزه در دنیا تعریف جدیدی از موزه ها وجود دارد که موزه ها را تشکیل می دهند. باستان شناسی به مثابه موزه، آموزش، پیوند، باستان شناسی و الهام گیری دولت ها برای آینده؛ برخی از آثار انقلاب اسلامی و موزه های دفاع مقدس.

جعفری همچنین با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از توان نویسندگان قدیم گفت: استفاده از سربازان و سفیران که در زمان امنیت مقدس حضور داشتند یکی از مهمترین مسائل این مجموعه است و به فرموده حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) یاد خدا) داستان سرایی، و در این عرصه، برنده قسمتی است که به بهترین شکل توصیف می کند.

وی با بیان ویژگی های یک داستان خوب و شناخته شده گفت: ایمان انگیزه، گرمی و صمیمیت دل، محک زدن مخاطب، تبیین، دقت، پرهیز از صحبت های غیر منطقی، پرهیز از توضیحات متناقض، مشارکت طلبی و نگرش مخاطبان و شخصیت این مقاله خوب و دقیق و در تراز انقلاب اسلامی است و امیدواریم با همکاری شما پیشکسوتان عزیز جنگ جهاد و اسطوره شاهد مطالب جالبی باشیم. حضور مردم به ویژه جوانان در این زمینه. جمع کردن جهان

در ادامه جلسه از 6 راوی سابق قاسم رزمی، ارسلان اصلاحی، حمید سلطانی، حسین استیری، غلامرضا عبدالخالقی و زهرا مسگر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

در پایان این مراسم رزمندگان شرکت کننده در هتک حرمت به بیان دیدگاه ها، انتقادات و دیدگاه های خود در خصوص موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پرداختند و مدیر موزه به سوالات حاضران پاسخ داد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا