فرهنگی

جایزه جشنواره بارسلون برای «وقت چیغ انار»

فیلم «وقتی انار فریاد می زند» در پایان اکران جهانی خود در جشنواره فیلم آسیایی بارسلون برنده جایزه شد.

به گزارش اخبار ایران من، فیلم سینمایی «به وقت جیغ انار» به کارگردانی گراناز موسوی برای اولین حضور بین‌المللی خود در بخش رقابت اصلی دهمین جشنواره فیلم آسیایی بارسلون در رتبه 18 بهترین جایزه را دریافت کرد.

این جشنواره از 4 تا 15 نوامبر در بارسلون اسپانیا برگزار شد.

«وقت چی انار» یک پروژه مشترک در افغانستان، استرالیا، ایران و هلند است که توسط گراناز موسوی، بهیر وردک و مرضیه وفامهر برگزار شد.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در بخش فیلم های آینده سی و چهارمین جشنواره فیلم توکیو (8 تا 17 نوامبر 1400) و سپس در چهل و پنجمین جشنواره فیلم سائوپائولو، شصت و هشتمین جشنواره فیلم سیدنی، بیست و پنجمین جشنواره شب های سیاه تالین داشت. ، پنجاه و دومین جشنواره فیلم هند در گوا، نهمین جشنواره فیلم باستاو قزاقستان، نوزدهمین جشنواره فیلم چنای هند، چهاردهمین جشنواره فیلم خاورمیانه و شمال آفریقا، جشنواره کارگردانان مستقل لیدز، سیزدهمین جشنواره فیلم بنگلور، بیست و ششمین جشنواره فیلم کرالا، سی و ششمین جشنواره فیلم فرایبورگ. ، شصت و دومین جشنواره فیلم زلین، جشنواره تابستانی آپالاچی در کارولینای شمالی، هفتادمین جشنواره فیلم ملبورن، بیست و هفتمین جشنواره فیلم آیچی در ژاپن و شانزدهمین جشنواره فیلم بوفالو در نیویورک (14 تا 18 اکتبر 1401). به صفحه نمایش

فیلم «وقتی انار فریاد می زند» نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم کودک و نوجوان در چهاردهمین دوره جوایز سینمای آسیا و اقیانوسیه استرالیا شد و نماینده استرالیا در آکادمی اسکار بود.

«زمان جیغ انار» در سی و دومین جشنواره روزهای جهانی سینمای سوئیس (10 تا 15 نوامبر 1401) به حضور بین المللی خود ادامه می دهد و در ماه دسامبر در جشنواره فیلم هند و انجمن مطالعات خاورمیانه آمریکای شمالی شرکت می کند. . در دنور..

اکران و پخش بین المللی فیلم بر عهده محمد عتبایی (مستقلین ایران) است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا