فرهنگی

دشمن از عفت زنان ما می‌ترسد

اخبار ایران من/ همدان نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان از عفت زنان ما می ترسند زیرا زنان در بزرگترین حوادث تاریخ اسلام شرکت کردند.

حجت الاسلام علی رضایی روز یکشنبه 13 دی ماه در مراسم بزرگداشت 360 بانوی شهید استان همدان گفت: دشمن از عفت زنان ما می ترسد چرا که از سینه این زنان پاکدامن. مردها می ترسند زنده می شوند که به آنها ستم نمی شود.

رضایی در تشریح نقش زن در حوادث بزرگ تاریخ اسلام گفت: حضرت فاطمه (س) جان خود را برای حمایت از ولایت امیرالمومنین (علیه السلام) داد و حضرت زینب (س) نشان داد که پاسداری از اسلام تمام نشدنی است. مردان و زنان را شناسایی کنید

وی ادامه داد: دشمنان می خواستند نام توحید خدا برده نشود اما امام حسین(ع) بندگی اهل بیت خود را پذیرفت، اما نگذاشت نام اسلام و وحدت خدا از بین برود. ” مردمی که حاضرند بر ادعای خود بایستند و امام خود را لحظه ای تنها نگذارند، همچنان که نام یاران امام حسین (ع) جاودانه است در تاریخ جاودانه خواهند ماند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هیچکس انگیزه ورود به خاک ایران را ندارد، گفت: امروز هیچ کشور قدرتمندی جرأت دخالت در آب و آسمان و سرزمین ایران عزیز را ندارد. این به برکت شهداست، پس باید قدر آنها را بدانیم

وی با بیان اینکه تا زمانی که ملت شجاع و رهبری ارزشمند داریم دشمن راه به جایی نمی برد، تصریح کرد: خون شهدای هشت سال امنیت مقدس، صدام و خون شهدای اخیر. حوادث همچنین باعث شرمساری پادشاهان، کلاهبرداران، پول خواران و دشمنانی مانند آمریکا شد. . تا زنده ایم باید به خون شهدا احترام بگذاریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا