فرهنگی

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ب اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با رئیس و اعضای هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی و مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح دیدار کردند تا چنین قوانین مربوط به فعالان حقوق بشر را بررسی کنند.

به گزارش اخبار ایران من ، دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در دیدار رئیس و اعضای فراکسیون جانبازان مجلس شورای اسلامی و اعضای ارشد ستاد کل ارتش ، از نیروهای مسلح اسلامی به دلیل حمایت آنها از رزمندگان آزادی تقدیر کرد. قربانیان در مجلس شورای اسلامی هستند و هویت این عزیزان و نیازها و دغدغه های گروه شهدا تصویب و تغییر قوانین مربوط به حوزه شهدا را آسان می کند.
وی با تأکید بر ضرورت و ضرورت توجه علمی ، تخصصی و ویژه به قربانیان ، گفت: یکی از کارهایی که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می توانند برای داغدیدگان انجام دهند ، قوانین دقیق و منسجم و سادگی قوانین داوطلبانه است. به
همچنین اعضای فراکسیون جانبازان مجلس شورای اسلامی و اعضای ارشد ستاد کل نیروهای مسلح که در این جلسه شرکت کردند ، نظرات خود را در مورد مسائل حقوقی مربوط به داوطلب شدن بیان کردند.
در این جلسه مقرر شد کمیته ای متشکل از بنیاد شهید و امور ایثارگران ، فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی و ستاد کل نیروهای مسلح تشکیل شود تا با همکاری یکدیگر قوانین داوطلبانه را بررسی کرده و در زمینه داوطلبانه تصمیم گیری کنند. برنامه توسعه هفتم.
موضوعاتی مانند ارتش در دوران دفاع از خود و همچنین تبلیغات قربانیان و کشتارها نیز در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
لازم به ذکر است که در این جلسه مهدی ایزدی دادستان کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در خصوص امور ایثارگران صحبت کردند. امکانات.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا