فرهنگی

شناخت و اشاعه منظومه فکری امام(ره) در خارج از کشور از وظایف مهم رایزنان فرهنگی است

مدیرعامل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مراسم تجدید پیمان با دیدگاه امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: شناخت نظام فکری امام (ره) بگسترانیدش. خارج از کشور یکی از نقش های مهم رایزنان فرهنگی ایران است که همواره بر آن تاکید داریم.

به گزارش اخبار ایران من، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی امروز (14 مردادماه) در مراسم تمدید این تفاهم نامه با نیت و نیت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با تشریح ارتباط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی): رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و مدیران فرهنگی جبهه انقلاب در خارج از کشور.

وی در خصوص تمدید قرارداد رایزنی فرهنگی 60 کشور و اهداف انقلاب اسلامی گفت: رایزنان فرهنگی امروز و در دهمین اجلاس رایزنان فرهنگی ایرانی خارج از کشور به حرم مطهر امام راحل رفتند. RA) یک بار دیگر با افکار خود.

حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور به تشریح و تبیین ابعاد اصلی شخصیت امام راحل پرداخت و افزود: ترویج اندیشه ها، افکار و عقاید امام خمینی (ره) از وظایف سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و اجتماعی است. فرهنگ. مشاوران کشورمان

وی در عین حال تصریح کرد: شناخت نظام فکری امام (ره) و گسترش آن در خارج از کشور از وظایف مهم رایزنان فرهنگی است که همواره بر آن تاکید داریم.

مکتب امام خمینی(ره) همیشه زنده است

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اعتراف به اینکه امام خمینی (ره) با اتکال به خدا و قرآن کریم و مردم متدین در زمان ما توانستند تحول اسلام را محقق کنند، گفت: امام خمینی (ره) حق دارد مستقل باشد بسیاری از دوستداران کشورهای بیگانه و به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در وصف امام راحل می فرمایند: این قیام بی نام امام خمینی (ره) در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست.

حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور با بیان اینکه مکتب امام خمینی (ره) جاودانه خواهد ماند، تاکید کرد: امیدواریم با آغاز این تحول بزرگ بتوانیم به رسالت خود عمل کنیم.

من باید بگویم؛ پس از 10 سال وقفه، دهمین نشست رایزنان فرهنگی ایران در خارج از کشور در مرداد ماه با حضور نمایندگانی از 60 کشور جهان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد. در اجلاس رایزنی های فرهنگی که تا 15 مرداد ادامه دارد، سلسله نشست های ویژه و سه بحث با رهبران، اندیشمندان و سازمان های بزرگ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا