فرهنگی

صیاد شیرازی سرباز بی‌چون و چرای ملت ایران بود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت بزرگداشت ترور سرلشکر علی صیاد شیرازی ، این شهید را نمونه بارز وطن پرستی ، وطن دوستی و خدمت سرسختانه و سمبل اتحاد و همبستگی با جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد. پاسداران در حین و بعد از دفاع سفید.

به گزارش اخبار ایران من ، طبق اعلام وزارت امنیت ، پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
از مrsمنان ، مردان واقعی ، ما میثاق خدا در برابر آنها ، و قضات نهبه هستیم ، و آنها منتظران هستند ، و ما گیرندگان آن هستیم.

12 آوریل روز بزرگداشت ترور امیر با شکوه مسلمان ، سپهبد علی صیاد شیرازی است ، نامی جاوید و افتخارآمیز که از ابتدای سالهای امنیت پاک ، نام و شجاعت و فداکاری اش مشهور بوده است.

صیاد شیرازی نمونه بارزی از احترام ، غیرت ، وطن دوستی ، کنترل و اقدام نظامی بی دریغ ایران بزرگ اسلامی بود که جان خود را برای محافظت از قرآن عزیز ، اسلام و ایران داد و تا یک جام شیرین تسلیم نشد. ترور. آنها سعی می کنند به دنبال فداکاری خداپسندانه باشند.

حماسه آفرینی و همچنین قسمت بی نظیر و شناخته شده شهید صیاد شیرازی در ایجاد و فرماندهی عملیات برتری طلای سرخپوشان و کسب پیروزی های بزرگ در سخت ترین زمانه های این کشور ، از وی فردی بی نظیر و تغییرناپذیر ساخته است.

باید از شهید صیاد شیرازی به عنوان سمبل اتحاد و همبستگی با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران در دوران برتری سفید و در طول قدرت تزلزل ناپذیر ایران اسلامی یاد کرد ، به طوری که از جمهوری اسلامی ایران محافظت می کند.

سرلشکر صیاد شیرازی به عنوان بزرگترین و بزرگترین اشتر در تاریخ باشکوه ایران اسلامی بدرخش می آید زیرا که از مدرسه خمینی کبیر فارغ التحصیل می شود و فرمانده ارشد ارتش ، امام خامنه ای ، که از آموزه های اسلامی و قرآن الهام گرفته است ، بسیار آگاه است. و یک مومن کاملاً اسلامی ، باید ارتش جمهوری اسلامی ایران را در دوره امنیت خالص و متعاقباً به قله های عزت ، عزت ، ایثار ، استکبار و سلطه برساند.

انتقاد از جنایات استکباری در سرتاسر جهان به رهبری تروریست ها در ایالات متحده و حاکمان صهیونیستی در قتل عام هولناک مردان سالخورده در امنیت اسلامی و علوم اسلامی به احترام سربازان مسلمان امیر سرافراز و سه وزیر دفاع که توسط هزاران شهید کشته و پیروز شدند شهدای انقلاب اسلامی ، به ویژه شهدای مدافع حرم و کشته شدگان ، به ویژه سردار اسلام حاج قاسم سلیمان و دانشمند دفاع و سلاح هسته ای محسن فخری زاده که امروز در سوگ قتل عام غم انگیز مشاهیر در انقلاب اسلامی سوگوار است. در خط مقدم استکبار جهانی ، ما اعلام می کنیم که کسانی که داوطلب دفاع از خود در کشور شده اند ، با تکیه بر زندگی – آموزه های قرآن کریم برای ایجاد پرچم مقدس اسلامی ایران از جهاد و سایه ناامید نخواهند شد. پزشكي و توصيه هاي رهبر معظم انقلاب و نيروهاي مسلح آمادگي دفاع از آرمانها و اهداف اسلام و اصلاحات و حمايت كامل از نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران را دارند كه انشا Godالله در برابر كفر و انکار خدا برای شکست و نابودی.

وزارت دفاع و نظامی
سرتیپ امیر حاتمی

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا