فرهنگی

ظرفیت کوچک ادارات را به ظرفیت بزرگ مردم متصل کنید

اخبار ایران من/گلستان معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان با بیان اینکه بیشتر سردرگمی های اخیر به دلیل اطلاعات غلط در افکار عمومی است، گفت: باید فرهنگ کتابخوانی و توجه به منابع اصلی مردم را گسترش دهید.

دکتر. سید علی مهاجر در دیدار با مدیرکل کتابخانه های منطقه و مدیران کتابخانه میرفندرسکی گرگان با بیان اینکه کتاب و کتاب مرجع همواره در دین مبین اسلام و زندگی دینداران اهمیت زیادی داشته است، اظهار داشت: در این راستا کتاب و کتاب مرجع از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. رسول خدا(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت او نتوانست کاری در این مورد انجام دهد.

وی با بیان اینکه بسیاری از اتفاقات و اغتشاشات اخیر ناشی از عدم آگاهی و اطلاع رسانی است، افزود: متأسفانه جوانانی که در اغتشاشات اخیر به خیابان ها آمدند، منابع اطلاعاتی آنها نامناسب و غیر قابل اعتماد مانند فضای مجازی است. .

تعداد دفاتر را با تعداد افراد مطابقت دهید

تعداد دفاتر را با تعداد افراد مطابقت دهید

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان با تاکید بر اینکه امیدواریم در سایه همکاری و همراهی، آزادی کتاب و توسعه فرهنگ کتابخوانی نصیب ما شود، گفت: درخواست ما از همه است. کسانی که روی این طرح کار می کنند توجه به کتاب و فرهنگ کتابخوانی است و نباید فقط در هفته مطالعه کرد زیرا این هفته فقط بهانه ای برای این مهم و مهم است.

مهاجر همچنین با بیان اینکه اگر هر فردی این مسئولیت را مهم بداند و در هر جایگاهی که دارد قدر آن را بداند، وضعیت دنیا بسیار خوب می شود، ادامه داد: متأسفانه گاهی به نقش و مسئولیت خود در توسعه نظام فکر می کنیم. کشور. کوچک باشید و اینجاست که به عنوان فعالان آزادی ادب و فرهنگ باید بدانید که کارتان مهم و مفید است.

وی با بیان اینکه نقش ادارات دولتی محدود است، ادامه داد: وقتی این قدرت کوچک به دریای بیکران مردم و ذینفعان متصل شود، اتفاق بزرگی رخ خواهد داد که نتیجه آن رشد کتابخانه ها و مردم خواهد بود. خواندن

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا