فرهنگی

فراخوان جایزه البرز ۱۴۰۱ در بخش نخبگان/تجلیل از ۶۰ نخبه در شصتمین سال تاسیس بنیاد

مدیر عامل بنیاد فرهنگی استان البرز از اعلام جایزه البرز 1401 در شاخه نخبگان در جشن 60 سالگی با هدف تجلیل از دانشمندان، بنیانگذاران، دانشجویان و متخصصان برتر کشور خبر داد.

به گزارش اخبار ایران من، مهندس حیدر ارشدی، مدیر عامل بنیاد فرهنگی استان البرز و دبیر کل جایزه البرز اعلام کرد: بنیاد فرهنگی البرز در سال 1342 با هدف کمک به گسترش فرهنگ ملی و تجلیل از فرهنگ علمی دانشمندان و پژوهشگران ایرانی، در سال 1342 به بهره برداری رسید. جوانان نخبه و بااستعداد ایران با اهدای «جایزه البرز» و تلاش مردی دلسوز و دلسوز، زندگی حسینعلی البرز با فداکاری تثبیت شده است که هزاران نفر را یاری و الهام بخشیده است. دانشمندان برتر کشور برای بیش از نیم قرن.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی البرز با بیان اینکه چگونه می توان امینانه به هدف وقف در سال آینده دست یافت، افزود: در شصتمین سالگرد تأسیس بنیاد فرهنگی البرز، مراسم «جایزه البرز 1401» با هدف تجلیل از علما و تجلیل از 60 دانشمند برگزار می شود. ، مبتکران، دانشجویان و دانش آموختگان سراسر کشور، به مناسبت اردیبهشت 1401.

ارشدی درباره افرادی که می توانند در این دعوت شرکت کنند، بیان کرد: در این دوره دانشمندان، موسسان، دانشجویان علوم دینی و دانشجویان همه رشته ها اعم از علوم پزشکی، فنی و فناوری، علوم پایه، علوم انسانی و هنر از سراسر کشور حضور دارند. برای دریافت و مطالعه دستورالعمل جایزه البرز 1401 در هر دسته علمی به صفحه جایزه البرز به نشانی www.alborzprize.ir (سامانه نخبگان) مراجعه کنید و در صورت لزوم از ابتدای بهمن ماه امسال سامانه ثبت نام البرز را اعطا کنید.

دبیرکل جایزه البرز همچنین به مهلت ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز اشاره کرد و افزود: این مهلت با توجه به نیاز به پاکسازی مدارک دریافتی و تایید شده تا تاریخ 15/12/1300 تعیین شده است. با مراجعه به دولت های ذیربط. برای حل اختلاف، این زمان به هیچ وجه تمدید نشده و مرکز ثبت نام در تاریخ اعلام شده تعطیل خواهد بود. لذا از متقاضیان محترم خواهشمند است ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول ننمایند.

ارشدی در خصوص این انتخابات گفت: پس از پایان مهلت ثبت نام، مراحل داوری و انتخاب نهایی داوطلبان واجد شرایط به صورت جداگانه توسط کمیته نامزدی جایزه البرز و با حضور برترین کارشناسان، فرهنگیان و فرهیختگان کشور برگزار می شود.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی استان البرز در پایان افزود: با توجه به افزایش جوایز نقدی طی سه سال گذشته، شاهد افزایش مبلغ جایزه البرز 1401 پس از تایید هیئت امنای بنیاد، میزان جایزه بودیم. “

جایزه البرز 1401 یک بنیاد فرهنگی البرز است و در سازمان اوقاف و امور خیریه، بنیاد ملی نخبگان، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مرکز مدیریت مراکز حوزه های علمیه کشور مشارکت دارد. “اتفاق خواهد افتاد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه جایزه البرز به نشانی www.alborzprize.ir (سامانه نخبگان) مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا