فرهنگی

همایش “ترویج فرهنگ ایثار و شهادت” خرداد در شیراز برگزار می‌شود

اخبار ایران من/ فارس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز از برگزاری همایش بین المللی «تقویت فرهنگ تعهد و شهادت» در هفته اول خردادماه سال جاری به میزبانی این دانشگاه و با همکاری دستگاه های مختلف مرتبط خبر داد.

محمدرضا قائدی روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه در نشست خبری مدیرعامل بنیاد حفظ آثار فارس، هدف از برگزاری این همایش را اطلاع رسانی به جوانان، فارغ التحصیلان جوام اعلمی و کسانی که تجربه ایثار و شهادت ندارند، عنوان کرد. ایمان و روحیه فداکاری شهدا و ایثارگران و اشراف حرفه ای جهان و الگوبرداری از زندگی این مردم. مردان مسن تر.

وی گفت: اولین همایش بین المللی ایثار و شهادت توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و با همکاری اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار می شود. چهارم خردادماه با تشکیل شورای سیاستگذاری توسط کمیته عالی علمی استان و اساتید دانشگاه های مختلف کشور با تخصص علمی در زمینه ایثار و شهادت از مهرماه سال گذشته کار خود را آغاز کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز گفت: برای برگزاری این همایش تفاهم نامه ای از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام تکمیل شده است و برنامه همایش سیویلیکا برای نمایش یافته ها تلاش می کند. و تصویب جلسات کنفرانس.

راهنما افزود: به منظور ارائه نکات کنفرانس، یادآوری جامعی با انتشار «سیاست محیط زیست شهری» برای انتشار بهترین اخبار همایش و تایید داوران در موضوعات ویژه این علم تکمیل شد. ترم دانشگاه آزاد اسلامی شیراز.

ملاقات "پرورش فرهنگ تعهد و شهادت" خردادماه در شیراز برگزار می شود

سردار سعید کوشکی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس نیز در نشست خبری از دریافت 212 مقاله در بخش های مختلف توسط دبیر این همایش خبر داد.

وی افزود: 191 موضوع در قالب (چاپ شفاهی، عکس و جزوه) بر اساس نظرات داوران ویژه که 38 نفر از اساتید دانشگاه های مختلف کشور بودند به تصویب رسیده است.

بخشدار فارس گفت: بر اساس تصمیم کمیته سیاستگذاری و کمیته علمی همایش، به 30 موضوع برتر همایش اهدا و به تایید داوران و کمیته علمی خواهد رسید.

کوشکی افزود: همچنین پس از برگزاری همایش، پیش نویس و تدوین همایش با حضور مقامات لشکری ​​و بین المللی و همچنین اساتید بنام و مجرب برگزار و بخش پایانی این مقاله منتشر و در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا