فرهنگی

واکنش ابراهیم حاتمی‌کیا به درگذشت نوذر «از کرخه تا راین»

ابراهیم حاتمی کیا به نقل از صادق صفایی گفت: نقش “نوذر” در فیلم “از کرخه تا راین” شامل بازیگر تازه فوت شده است.

از شب گذشته ، ششم شهریور که خبر درگذشت صادق صفایی اعلام شد ، بسیاری از همکاران و دوستان آنلاین وی از مرگ ناگهانی وی شکایت کردند و وظایفی را که انجام داده بود به خاطر آوردند ، اما تصاویر و حوادث. مربوط به فیلم ابراهیم حاتمی کیا “کرخه تا راین” بود که صفایی در آن به عنوان جانباز جنگ بازی کرد.

صادق صفایی و علی دهکردی با موضوع “از کرخه تا راین”

حاتمی کیا صادق صفایی را نوشت و به اخبار ایران من ارسال کرد که به شرح زیر است:

“یا شاهدان

او صادق بود و صداقت و صداقت او را بی اهمیت نمی کرد. ما قرار گذاشتیم او در “از کرخه تا راین” بازی کند تا در اوقات فراغت – که محدود نبود – به تیم ویدئویی کمک کند تا بتوانیم از چند دستیار آلمانی استفاده کنیم. او وعده اتحاد داد. آنها به وعده خود به یکدیگر عمل نکردند ، اما هرچه بیشتر عمل کردند ، اتحاد آنها کمتر شد. من از اینکه نتوانستم مشکل او را حل کنم ، عصبانی بودم و متوجه نشدم که صادق صفایی آنقدر مشغول نقش نوذر است که دیگر به اندازه کودکانی که از دارو رنج می برند ، خسته کننده نیست. نتیجه ادامه قسمت “نوذر” در فیلم “از کرخه تا راین” بود.

خدا او را بیامرزد و او را با شهدای جنگی که شروع شد ، به ویژه شهدای مخدر ، محشور کند.

شهریور 1400 / ابراهیم حاتمیکیا »

به گزارش اخبار ایران من ، صادق صفایی ، بازیگر ، بازیگر و عضو گروه هنرهای نمایشی دانشگاه تهران ، شامگاه 5 شهریور درگذشت. وی در سال 1940 در شهر طبس و در کار خود ، علاوه بر تدریس در م institutionsسسات مختلف آموزشی ، درگیر در فعالیتهای مختلف.

صفایی همچنین در بازی هایی مانند “برهم زدن باد” فرشاد فرشته حکمت ، “حلقه گچی قفقاز” ساخته حمید سمندریان ، “مرغ دریایی” توسط هما روستا به عنوان بازیکن ، و بازی هایی مانند “مرگ” ، “پلیکان سبز” ظاهر شد. جامعه مردگان »و« مانند الکترا در انتظار »به عنوان کارگردان در تئاتر مولوی.

او همچنین در تعدادی از فیلمها از جمله “از کرخه تا راین” ، “آژانس شیشه ای” ، “من و زیبا” ، “سفر قرمز” ، “صحنه های دخترانه” بازی کرد و برنده “از کرخه تا راین” سیمرغ مکمل بود. بازیگر فیلم فجر

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا