فرهنگی

ویدئو از بازیگری که حین ساخت سریال نوروز درگذشت

در آستانه پخش سریال «آتش و باد» (جشن سربرون) ویدئویی از بازی زنده یاد کریم اکبری مبارکه که در حین ساخت این سریال تاریخی جان خود را به دلیل ابتلاء به کرونا از دست داد، منتشر شد.

به گزارش اخبار ایران من به نقل از روابط عمومی «آتش و باد»، این سریال که ویژه پخش در دو مناسبت همزمان نوروز و رمضان در نظر گرفته شده است، از امشب ـ ۲۶ اسفند ماه ـ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

کریم اکبری مبارکه که مخاطبان بیشتر او را با بازی در نقش ابن ملجم مرادی در سریال «امام علی (ع)» به یاد می‌آورند، آبان ماه ۹۹ در حالی که در مجموعه «آتش و باد» ایفای نقش داشت، به علت ابتلاء به کرونا در سن ۶۸ سالگی دار فانی را وداع گفت.

مبارکه در آخرین ایفای نقش خود با کاراکتر «آسد ممد» مقابل دوربین مجتبی راعی ـ کارگردان سریال آتش و باد ـ قرار گرفته بود.

حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، لاله اسکندری، نادر فلاح، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک‌ میرزایی، مهران نائل از بازیگران سریال «آتش و باد» هستند.

این مجموعه تلویزیونی در ۵۸ قسمت به عنوان سریال نوروزی شبکه سه سیما از امروز جمعه، ۲۶ اسفند ماه ساعت ۲۰ و ۳۰دقیقه به روی آنتن می‌رود. با آغاز ماه مبارک رمضان زمان پخش سریال به بعد از افطار تغییر پیدا می‌کند.

به گزارش اخبار ایران من، ویدئویی از بازی زنده یاد کریم اکبری مبارکه در سریال «آتش و باد» را تماشا می کنید:

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا