مردم و اجتماع

آمادگی سازمان‌های تاکسیرانی کشور برای ارائه سرویس مدارس از فردا

“افتتاح مدارس در تاریخ 6 سپتامبر ، همراه با سیاست وزارت آموزش و پرورش در شهرهای مختلف در مورد عملکرد مدارس ، انجمن های تاکسی در سراسر کشور آماده تأمین مدرسه برای والدین نیازمند هستند.”

به گزارش اخبار ایران من ، مرتضی ضامنی ، مدیرعامل انجمن ملی رانندگان و مدیر مدیریت حمل و نقل دانش آموزان “سپند” ، آغاز سال تحصیلی جدید را تمجید و گفت: با توجه به افتتاح مدارس در 15 شهریور ، سازمان ها رانندگان تاکسی و مسافران در سراسر کشور آماده ارائه آموزش برای خانواده های مورد نظر و ایده های طراحی شده برای مربیان هستند.

راهنمای حرکت دانش آموزی “سپند” افزود: برنامه ریزی و هماهنگی مناسب عملیات مدارس با کمک ماده 19 که نماینده وزارت آموزش و پرورش ، وزارت کشور ، وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی است. این کار در کارگروه های ماده 18 در هر شهر با حضور نمایندگان آموزش ، والدین دانش آموز و شهرها انجام می شود.

وی در مورد آخرین آمار ثبت نام در مدارس اظهار داشت: ما وظیفه داریم در بحث نقش مدارس شهرستان تمرکز کنیم و لازم است که یک روز شرکت های مناسب برای آموزش و پرورش ایجاد کنیم تا بتوانیم قرارداد امضا کنیم. پس از اعلام فراخوان ، 1654 شرکت مدارس مدارس برنامه های خود را اعلام کرده اند ، در حالی که 1059 شرکت توسط شهرداری ها تأیید شده اند.

مدیر عامل هیئت حاکم بر رانندگان شهرستان ادامه داد: 55 هزار راننده برای انجام کارهای مدرسه از طریق سامانه سپند ثبت نام کردند و صلاحیت این افراد در دو دسته خودرو شناخته شده مورد ارزیابی و تأیید شهرداری ها قرار گرفت.
وی در پاسخ به س onالی در مورد ایمنی مأموران اجرای قانون و مدیران مدارس توضیح داد که: در مکان های عمومی ، وزارت بهداشت قانونی را ابلاغ کرده است که در فعالیت های مدرسه نیز منعکس خواهد شد. ما تصویب کرونا ملی و وزارت بهداشت را داریم تا با نظارت بر نتایج بهداشت ، از شیوع ویروس کرونا در منطقه جلوگیری کنیم. موضوعاتی که باید برجسته شوند از طریق شهرستانها به رانندگان اعلام می شود و با ارائه آموزش و پیامک به رانندگان مورد تأکید قرار می گیرد.
زمانی در مورد استفاده ماسک توسط دانش آموزان و رانندگان گفت: استفاده از ماسک ، دستکش و کنترل ضد وسایل نقلیه امری ضروری است و باید در حین کار در مدرسه انجام شود و دانش آموزان باید از ماسک های مخصوص مسافرت استفاده کنند. ولی.
سرپرست حمل و نقل دانش آموزان ملی “سپند” در پاسخ به این سوال که آیا مدیران مدارس در نمایشگاه هستند؟ وی افزود: پایش به طور منظم در وسایل حمل و نقل عمومی انجام می شود و اگر رانندگان علائمی دارند باید آزمایش شوند و اگر مشکلی دارند تا زمانی که بیماری و اعلامیه پزشک را پاک نکنند اجازه کار ندارند.
وی در مورد موضوع بازرسی از مدارس افزود: از یک طرف مدیران مدارس و مدیران شهرها نظارت می کنند و از طرف دیگر والدین با توجه به اینکه فرزندانشان باید جابجا شوند می توانند به این موضوع رسیدگی کرده و قانون شکنی را متوقف کنند. یا در صورت لزوم آن را به ناظر مدرسه یا شهر مناسب گزارش دهید.

طبق گزارشی در مورد ارتباط با انجمن رانندگان شهر ، زمانی در پاسخ به سوالی در مورد نگرانی رانندگانی که از این دستورالعمل ها پیروی نمی کنند ، گفت: تاکسی از زمان شیوع کرونا با خلبانان حمل و نقل عمومی ارتباط تنگاتنگی داشته است ، که بسیار خوب است ، اما اگر چند نفر باشند که مراقبت های بهداشتی را دنبال نکنند ، توسط ناظران روشن می شوند. آنها باید از این امر مراقبت ویژه کنند و در صورت توبیخ نکردن راننده ، با محدودیت هایی روبرو خواهند شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا