مردم و اجتماع

احتمال کاهش قیمت «بوپرنورفین»/عوارض مصرف این دارو کمتر از متادون است

مدیرکل دفتر مراقبت و درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به هزینه های داروهای خارجی در سال 1999 اظهار داشت: هزینه درمان متادون بر اساس هزینه دارو محاسبه می شود ، اما طبق یک مطالعه اخیر ، عوارض جانبی بوپرنورفین و متادون به همین دلیل انتخاب شده است. ایجاد یک فرم با دوز پایین بوپرنورفین در بیمارستان داروخانه های این کشور برای کاهش و کاهش متادون بدون علائم.

حمید جامه‌پور در مصاحبه با اخبار ایران من ، وی با اظهارنظر درباره صندوق درمان ضد ویروس در سال 1999 ، گفت: پرداخت سالانه خدمات پزشکی و پزشکی دریافت می شود توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، شورای بیمه مرکزی و سایر مؤسسات مهم اعلام شده است که نرخ بهره امسال در دانشگاه های علوم پزشکی توسط معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ 14 اردیبهشت اعلام شده است.

وی افزود: عوامل مختلف و تغییراتی در مورد نرخ بهره در سال جاری در نظر گرفته شده است: “افزایش قیمت ها در سال جاری با افزایش قیمت ها یکسان نخواهد بود ، اما این یکی از مهمترین موضوعات برای مصرف کنندگان مواد مخدر است. ” درمان هایی وجود دارد (به عنوان مثال ، مواد مخدر) ، که بسیاری از آنها درآمد کم دارند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که در صورت تهدید جدی در قیمت ، ممکن است تعداد افرادی که به قاچاقچیان مواد مخدر مراجعه می کنند ، کاهش یابد و در عوض افزایش آن لازم باشد.

مدیرکل درمان و پشتیبانی اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر معتقد است که برخی از مراقبین موافق هستند که بیماران ، خصوصاً افراد در مکانهای ناامن و فقیر ، قادر به پرداخت هزینه های خود در گذشته نیستند. اضافی در ارائه دهندگان خدمات مجاز است ، بنابراین باید بین میزان پول و آنچه در اختیار دارند و پتانسیل دریافت کنندگان بالقوه تعادل برقرار شود.

پرداخت خدمات دارویی در سال 1999 ، از جمله متادون

جمعه پور در پاسخ به این سؤال که قبض های پزشکی برای سال 1999 مبلغی را برای دارو شامل می شود و انواع داروها در مالیات ها شامل می شود؟ وی توضیح داد: در تصمیمات کابینایا ، هزینه احیاء و تنتور تریاک ، تجویز و بوپرنورفین ، سم زدایی و بوپرنورفین ، تجویز و کلونیدین و درمان با نالترکسون به جز هزینه درمان و تنها مجازات تجویز دارو و متادون است. چی.

عوارض جانبی بوپرنورفین نسبت به متادون شدیدتر است

وی در پاسخ به سؤال دیگری در مورد افزایش قیمت دارو از جمله بوپرنورفین ، اظهار داشت: براساس یک مطالعه جدید در مورد مصرف مواد مخدر ، عوارض جانبی بوپرنورفین بسیار پایین تر از متادون است ؛ متادون دارای عوارض جانبی مانند بی خوابی ، بی خوابی ، یبوست ، مشکلات جنسی است. ، مسمومیت ، احتمال مصرف بیش از حد و غیره ، در جلسات کمیته پزشکی ، کاهش استرس و پشتیبانی گروهی و گروههای ویژه این کمیته برای افزایش میزان درمان بوپرنورفین در محیط ایمن باید برنامه ریزی و برنامه ریزی انجام شود. معتادان و دامنه ها ، و در عوض دوز را کاهش داده و متادون را بدون تجویز در معرض قرار دهید.

پتانسیل کاهش هزینه بوپرنورفین

مدیرکل درمان و پشتیبانی اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: از جمله اقداماتی که برای رسیدگی به این موضوع طراحی شده است کاهش هزینه بوپرنورفین یا بوپرنورفین / نالوکسون و فعال سازی مجدد آن به جای متادون است. در این حالت تصمیم بر این شد که سالانه 10 درصد از مصرف بوپرنورفین یا بوپرنورفین / نالوکسون در مراکز درمانی افزایش یابد و میزان مصرف متادون را 10 درصد کاهش دهد. برای این منظور مقرر شد سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکان به زودی از طریق راهکارهای کاهش هزینه بوپرنورفین یا بوپرنورفین / نالوکسون به مرکز مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهد.

جام جم پور تصمیم گرفت بیمه درمانی را به افرادی ارائه دهد كه نتوانند یكی از مؤثرترین راه حل های نیاز بیماران نیازمند مراقبت و پشتیبانی از عملكرد واحد مراقبت های ویژه و كاهش استرس باشند و تصمیم گرفتند: خوشبختانه اعتبار پرونده در سال جاری تصویب و اعلام شد. با ارائه مشاوره اصلی خود به آژانس های مناسب و تجهیزات مطالعه ، فعالیت های آن در کشور صورت می گیرد به گونه ای که بیمارستان های مناسب با اکثر آژانس های بیمه درمانی در ایالت ها توافق نامه می کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا