مردم و اجتماع

برگزاری تورهای فناوری در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو

برگزاری تورهای فناوری در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو

معاونت توسعه و توسعه فرهنگی مرکز توسعه ویژه فناوری نانو و بنیاد آموزش فناوری نانو تورهای فنی را در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو در تاریخ 18 تا 21 مهرماه برگزار می کنند. هدف از این سفر بازدید از نمایشگاه ایران نانو 1401 است.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری اخبار ایران من; در این تورها افراد به گروه های 10 تا 15 نفره تقسیم می شوند که به همراه یک لیدر از نمایشگاه بازدید می کنند. هدف از بازدید از این نمایشگاه این است که مکان مناسب با حوزه و نیاز مردم باشد و لیدرها با توجه به نیاز و خواسته بازدیدکنندگان انتخاب شوند. شرکت در این تور برای عموم آزاد است.

تورهای فنی یکی از موثرترین برنامه‌ها برای پیشرفت فناوری محسوب می‌شوند که اهدافی مانند؛ شناخت دانشجویان، اعضای هیأت علمی و مسئولان دانشگاه و علم جهان در حوزه فناوری نانو، شناخت دانشجویان و اساتید و مرکز نانو، اهداف، سیاست ها و منابع آن، ایجاد و ارتقای روحیه امید و خودخواهی. – اعتماد به نفس در بین مردم به ویژه در بین جوانان و دانشجویان، جلب مشارکت سازمان های بازاریابی در ایجاد تورهای علمی معتبر، ایجاد بستر مناسب برای ارتباط بین دانشجویان و اساتید و فناوران و شرکت های فناور، تحریک علاقه دانشجویان به پیوستن به حوزه نانو. ، ترویج و ایجاد بتن. فناوری نانو، نگاه و نشان دادن آنچه دنیا در فناوری نانو انجام می دهد و چنین اهدافی را دنبال می کنند.

از این رو با توجه به استقبال از تورهای فناوری در نمایشگاه های فناوری نانو در سال های گذشته، این تورها در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو نیز برگزار می شود. تورهای نمایشگاهی فناوری نانو با هدف آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان صنایع مختلف کشور با فناوری ایران در حوزه های خود، در بحث غرفه تور فناوری نانو در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو قرار می گیرد.

مخاطبان این تورها اعضای هیئت علمی، اساتید و مدیران دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با مطالعات فناوری نانو یا تئوری مرتبط با نانو، دانشجویان دارای مطالعات مرتبط با فناوری نانو و علاقه مندان به فناوری نانو هستند.

شایان ذکر است که هر بازدید شامل یک بخش نمایشگاهی است که در آن برنامه های مرکز نانو و پشتیبانی آن، آشنایی با شرکت ها، فروش و بازاریابی فناوری نانو، مهارت های فناوری نانو ایران، انجام آزمایش های ساده و داروها معرفی می شود. در کمپ ها و ارائه های علمی و فنی موجود است.محصولات توسط اساتید و کارشناسان واجد شرایط مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

از افراد و تشکل های دانشگاهی که مایل به شرکت در این رویداد هستند خواهشمند است جهت ثبت نام و هماهنگی با این نمایشگاه با شماره تلفن های 09025555472 یا 66530423 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

این مقاله به شما کمک کرد؟

بر اساس نتایج 0 رای به نفع 0 به آن رای مخالف دهید

دکمه بازگشت به بالا