مردم و اجتماع

تامین تجهیزات حفاظتی جنگل‌ها در فروردین / تمام تجهیزات تولیدات داخل هستند

با توجه به محیط زیست ایران که در هر منطقه از تنوع زیستی برخوردار است، هر منطقه به تجهیزات دفاعی خاص خود نیاز دارد و به گفته رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، تجهیزات لازم از منابع داخلی از فروردین ماه تامین می شود.

مسعود منسو در گفت وگو با اخبار ایران من وی در خصوص ارائه تجهیزات جدید به جنگلبانان گفت: تامین تجهیزات مستمر است و این اداره هر سه ماه یکبار تجهیزات امنیتی را به استان ها مستقر کرده است. امسال هم همین برنامه را داریم و همیشه هدف تیم های امنیتی مسلح شدن بوده است، لذا تجهیزات لازم را تهیه کرده ایم و از شرکت های مجرب می خواهیم در تامین تجهیزات آتش نشانی مشارکت کنند. سلاح هایی که در کشور نداریم صادر می شود.

وی با بیان اینکه امسال فاز اول این تجهیزات در فروردین ماه توزیع و فاز دوم آن متعاقبا عرضه می شود، افزود: تجهیزات شامل موتورسیکلت هایی است که نقش بسزایی و مهمی در امنیت دارند و جزء دیگری است. برای این اکسسوری ها و پوشاکی مانند کفش، کلاه و پوشاک مورد نیاز است که همگی در خانه ساخته شده و با بالاترین کیفیت و بدون مشکل ارائه می شوند.

منصور در خصوص نیاز به کپسول های آتش نشانی گفت: یکی از مهم ترین و مهم ترین مولفه ها نوسانات آب است که امیدواریم مدل داخلی آن تهیه شود و بعدی کپسول های آتش نشانی باشد. نمونه هایش را حتما آماده کرده ایم که انشالله به 33 دسته تقسیم می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا