مردم و اجتماع

عکس | روز در این جزیره بی‌پایان است!

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلایناگر از شب های سرد تابستان در شمال نمی ترسید، می توانید نیمه شب شنا کنید یا در طبیعت کمپ بزنید. مناظر و فعالیت های بی پایان در این منطقه وجود دارد. بنابراین می توانید از گلف نیمه شب، دوچرخه سواری، پیاده روی در رودخانه یا کایاک سواری در دریا لذت ببرید یا فقط یک نقطه آرام برای ماهیگیری پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:

اخبار سریع برخی از کاربران واتس اپ فیلتر نشدند!

تصویر جعبه عجیب 3000 ساله در مصر پیدا شد

وقتی از جزایر سوالبارد در قطب شمال بازدید می کنید، خورشید از آوریل تا پایان آگوست هرگز طلوع نمی کند. در اینجا می توانید در نیمه های شب سوار شوید یا آسمان سرخ را از یک سگ مست در یک آب و هوا و محیط منحصر به فرد نزدیک قطب شمال تماشا کنید.

تصویر روز در این جزیره بی پایان است!

جایی که می توانید خورشید نیمه شب را پیدا کنید

در طول ماه های تابستان، شما می توانید 24 ساعت نور خورشید در بالای دایره قطب شمال داشته باشید، که به این معنی است که زمان بیشتری برای لذت بردن از چیزها و اکتشافات جدید دارید. 6 شمالی ترین منطقه جهان بهترین مکان برای تماشای آفتاب نیمه شب هستند.

هلگلند

جنوبی ترین قسمت شمال نروژ هلگلند نام دارد و در زیر دایره قطب شمال قرار دارد. کل منطقه یک گوهر ناشناخته است.

بودو و سالتن

مسیر ساحلی در سراسر دایره قطب شمال تا منطقه سالتن و بودو ادامه می یابد. شهر بودو نه تنها یک مقصد اصلی گردشگری است، بلکه خود مکان جالبی برای کاوش است.

Lofoten و Vesterålen

اگر به شمال غربی سفر کنید، به جزایر Lofoten و Vesterålen خواهید رسید، مناطقی با زیبایی طبیعی برجسته که به خاطر قله‌های صخره‌ای که از دریا بیرون زده‌اند و دشت‌های ساحلی که گوسفندان در آن می‌چرند، شهرت دارند.

ترومس

شهر زیبای ترومس در شهرستان ترومس اغلب «پاریس شمال» نامیده می شود و به مدت یک ماه شبانه روز می درخشد.

فینمارک

این شمالی ترین نقطه ای است که می توانید به داخل نروژ بروید. خورشید نیمه شب معمولاً به دماغه شمالی می رود، شمالی ترین جایی که می توانید در اروپا بروید.

سوالبارد

بین نروژ و قطب شمال، جزایر سوالبارد را خواهید دید که خانه خرس های قطبی است.

227227

دکمه بازگشت به بالا