مردم و اجتماع

فعالیت نمایشگاه‌های دانش­‌آموزی «مدرسه انقلاب» تا پایان بهمن

تظاهرات دانش آموزی «مدرسه انقلاب» که از 12 بهمن ماه و مصادف با آغاز دهه فجر در 6 هزار مدرسه سراسر کشور آغاز شده است تا 30 بهمن ماه ادامه دارد.

محسن جعفری در گفت وگو با اخبار ایران من، وی در این خصوص گفت: تظاهرات دانش آموزی مدرسه انقلاب به رویدادهایی اطلاق می شود که ابتدا گروه هایی از دانش آموزان تشکیل می شود و هر گروه دو موضوع را از جلسات «دیروز»، «امروز» و «فردا» انتخاب می کند. به عنوان بخشی از بخش “مدرسه حاج قاسم”، شما می آموزید و تحقیق می کنید و بر اساس دستاوردهای دانش آموزان نمایش هایی ایجاد می کنید.

وی افزود: در نهایت با افتتاح نمایشگاه، دانش آموزان عنوان خانه را اعلام می کنند و تعداد اعضای هر گروه حداقل هفت نفر است.

جعفری گفت: نمایشگاه دهمین مدرسه انقلاب باید به صورت انفرادی به عنوان بخشی از نمایشگاه برگزار شود و داستان را به تصویر بکشد.

رئیس دبیرخانه مدرسه انقلاب دهم اهداف اعتراضات مدرسه انقلاب را برشمرد و گفت: افزایش آگاهی جوانان نسبت به مبانی انقلاب اسلامی، افزایش روحیه امید و خوداتکایی، سوق دادن جوانان به نقش و مسئولیت خود. نقش در انقلاب اسلامی، حق جوانان در راه آزادی، تبیین نقش جوانان در تحقق عدالت اسلامی، پرورش مهارت در گزارشگری از انقلاب اسلامی و اتفاقات دیروز، امروز و فردا، تقویت روحیه جوانان و دارای راه حلی برای این مشکل است، تقویت ارزش های معنوی و اخلاقی در بین جوانان از اهداف برگزاری این زمان از تظاهرات مدرسه انقلاب است.

وی در خصوص زمان اعتراضات مکتب انقلاب گفت: بهمن ماه 1400 سومین سال از مرحله دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب است. سخنانی که در مسیر مرحله دوم تکامل برای مخاطبان بزرگسالش از پیر و جوان گفته می شود. با این حال، به دلایل مختلف از جمله شیوع بیماری های قلبی، شرایط اقتصادی و … متاسفانه این اصطلاحات همانطور که مناسب و مناسب بوده اند از سوی منتقدان و طرفداران فرهنگ تغییر نادیده گرفته شده است.

جعفری ادامه می دهد: در این راستا، شناخت جوانان و جوانان ردیف دوم از نظر عملکرد و عملکرد مستمر و همچنین فراهم آوردن فضایی برای حضور آنان در آموزش همگانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کار کردن مرحله دوم انقلاب «اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به عنوان یکی از هماهنگ کننده های آموزش دانش آموزی و وزارت آموزش و پرورش بر اساس اهمیت خواندن و تفسیر واژه های مرحله دوم اصلاحات دانش آموزی در کشور. تظاهرات دانش آموزی محتوای مرحله دوم تکامل و بخش اصلی محتوای دمو مدرسه انقلاب، رونوشت مرحله دوم تکامل است.

رئیس دبیرخانه مدرسه انقلاب دهم با اشاره به موضوع اصلی نمایشگاه های مدرسه انقلاب دهم «قصه» گفت: .

وی افزود: همچنین از آنجایی که تولید کاردستی و کاردستی دانش آموزی و تولید آن در نمایشگاه مدرسه انقلاب امری ضروری است. بازار هدهد (صنایع دستی، صنایع دستی) روشی برای نفی ثروت و حمایت از مشاغل تولیدی و داخلی مانند صنایع دستی، مواد غذایی و صنایع دستی و غیره است. در بخش ویژه ای از اردوهای دیگر با دختران و پسران که اجناس خود را در جشنواره خلق شده می فروشند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا