مردم و اجتماع

مدارس باید جان بگیرند – اخبار ایران من

وزارت آموزش و پرورش گفت: “مدارس باید زنده باشند و آنچه در مدارس اتفاق می افتد باید حرکت کند.” کار آغاز شده است و امیدواریم با حمایت و حمایت رهبران و خانواده ها ، امسال آنها در آموزش با کیفیت در حفظ سلامت دانش آموزان ادغام شوند.

به گزارش اخبار ایران من ، محسن حاجی میرزایی در مراسمی نمادین برای توزیع تجهیزات تیمی و پزشکی به مدارس کشور (آنلاین با نشاط) که در مقابل معاون تربیت بدنی و بهداشت وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان در هنرستان امام علی (ع) ری برگزار شد ، وی اظهار داشت: دانش آموزان در متن اصلی تغییرات و اصول سیستم آموزشی به طور عمیق خوانده می شوند و توسط رئیس اجرایی و اصول دولت جمهوری اسلامی تشویق می شوند.

وی افزود: با شیوع بیماری های قلبی ، عملکرد انسانی و بین المللی به طرز چشمگیری کاهش یافته و کاهش رشد اضطراب را تشدید کرده است. کرونا ، مانند هر واقعه غیر منتظره دیگر ، در ابتدا موجب خشم و ناامیدی عمومی شد ، اما خوشبختانه مردم به سرعت انتخاب کردند.

وی گفت: “ما با دو چالش مهم آموزشی و بهداشتی روبرو هستیم.” “ما نمی توانیم در مورد پایان دادن به بیماری صحبت کنیم و همچنین نمی توانیم زندگی را متوقف کنیم.” در نتیجه ، کمک های مالی با کارایی بهتر و مطابق با برنامه های بهداشتی شروع به کار کرد و زندگی روز به روز زنده تر شد.

وی افزود: آموزش و پرورش یکی از مهمترین مجموعه های جهان است که باعث افزایش آگاهی و دانش نسل جدید می شود و آنها را برای زندگی شاد ، محترمانه ، هماهنگ آماده می کند تا به کشور در توسعه و ساختن آینده ای مستقل و شکوهمند کمک کند. باید باز شود

حاجی میرزایی با تأکید بر اینکه باید جایی پیدا کنیم که بتوانیم در حالی که سلامت هستیم ادامه تحصیل دهیم ، گفت: او هم با آن آمد. کارشناسان بر این باورند که فاصله بین کودکان و تحصیلات می تواند اعتبار علمی آنها را تضعیف کند ، روابط را ضعیف کند ، همه مهارت ها را از بین ببرد و دانش آموزان را دچار اختلالات جدی رفتاری ، جسمی و عاطفی کند.

به گفته وی ، تحقیقات اخیر نشان داده است که افتتاح یا تعطیلی یک مدرسه تأثیر بسزایی در بروز حمله قلبی دارد یا خیر. ما کاملاً متقاعد شده ایم که فاصله از تحصیل فرزندان خطرناک است.

وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس فقط محل یادگیری نیستند ، مدرسه تلاش می کند تا نقاط قوت فردی ، جسمی ، روحی و فرهنگی دانش آموزان را ایجاد کند ، بنابراین مدارس باید زنده باشند و علاقه به زندگی در مدرسه باید تغییر کند. کار آغاز شده است و امیدواریم با حمایت و حمایت رهبران و خانواده ها ، امسال آنها در آموزش با کیفیت در حفظ سلامت دانش آموزان ادغام شوند.

وی گفت: مهارت ها عنصر اساسی زندگی هستند. همه باید توان شرکت در مشارکت ، توانمند شدن و برخورد عاقلانه با شرایط عجیب را داشته باشند. مسئله توانمندی آکادمیک و توانمند سازی دانش آموزان کار مهمی است که در دستور کار تحول و در سیاست های مدیر عامل اصلی مورد تأکید قرار گرفته است و این تأثیر بسزایی در آموزش جسمی و روحی دانش آموزان دارد.

حاجی میرزایی با ابراز احساسات معاون وزیر آموزش و بهداشت مبنی بر اعزام یک تیم ورزشی و پزشکی به مدارس کشور به عنوان راهی نمادین برای کمک به حرکت بین مردم و مدارس اظهار داشت: تربیت بدنی و بهداشت در آموزش بین الملل ، یکی از مهمترین زمینه های تحصیل و هدف از این بخش از این دوره ارتقا the سلامت کلی آموزش دانش آموزان ، بهبود مهارت های جسمی و حرکتی ، تسهیل دسترسی به اوقات فراغت ، ارتقا health سلامتی و رفاه و ارتقا a یک نسل کارگر ، سالم و سالم است.

وزارت معارف همچنین گفت که علاوه بر این ورزش ، اطمینان از دسترسی مدارس به امکانات بهداشتی نیز وجود دارد و افزود: ایجاد هرگونه سیستم آموزشی در کشور و فعالیت خاصی مانند تربیت بدنی و ورزش به تجهیزات و تجهیزات نیاز ندارد. در حال حاضر ، به دلیل فرهنگ کرونا ، هیچ گروهی ملزم به تهیه مواد پاک کننده و ضد عفونی کننده مانند رعایت مقررات بهداشتی نیست. بنابراین ، اجرای راهکارهایی مانند ایجاد تیم های مسافرتی برای تحویل تجهیزات ورزشی و بهداشتی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

سرانجام ، وی تأیید کرد که این حرکت نمادین آغاز تأسیس سال تحصیلی ، با حرکت ، قدرت و قدرت است ، گفت: معتقدم با تلاش دوستان عزیز می توانیم سال پرباری را شاهد باشیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، کاروان ورزشی و بهداشتی آنلاین بنشات امسال برای سومین سال متوالی با وام 250 ریال ریال و همچنین گروه مشابه شهر تهران در 31 منطقه دیگر ، تجهیزات ورزشی و سرویس بهداشتی به علاوه تأسیس شده است. مواردی مانند توپ های مخصوص ورزشی ، پین های تنیس روی میز و بدمینتون ، تنیس روی میز ، تخته های بسکتبال ، تورهای والیبال ، اسلحه ، حلقه ، قاب دروازه و موارد دیگر. در آنجا که بخشهای آموزش عادی در منطقه وجود دارد ، آنها به مدارس در شهرها ، مناطق و چند منطقه دیگر می روند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا