ورزشی

آزادکاران ایران حریفان خود را شناختند/ بدشانسی یزدانی در قرعه‌کشی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، مراسم قرعه کشی اوزان دکوپل این مسابقات عصر امروز برگزار شد و نتایج به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند، علیرضا سرلک در دور اول با وان هو ژو از چین دیدار می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر با برنده علی عباس رضازاده از آذربایجان و سانگ وون کیم دیدار می کند. از کره در دور دوم توماس گیلمن، قهرمان جهان از آمریکا نیز در گروه رودررو قرار دارد اما این دو مبارز در صورت حضور در نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت.

وزن 61 کیلوگرم که 24 نفر حضور داشتند، رضا اطری در دور نخست با بصیرعلی لی از مقدونیه مبارزه می کند و در صورت عبور از این حریف در دور بعد به مصاف اسلام بازرگانف از آذربایجان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم که 27 نفر حضور دارند، رحمان عموزاد خلیلی در دور اول با جون سوک یون از کره جنوبی مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با اسماعیل موزوکایف که در مجارستان مدال برنز کسب کرده بود دیدار خواهد کرد. گرد حاجی علی اف که دارای مدال های طلا، نقره و برنز المپیک از آذربایجان است در صدر جدول قرار دارد و تا فینال با نماینده کشورمان دیدار نخواهد کرد.

در وزن 70 کیلوگرم که با حضور 28 نفر انجام می شود، امیرمحمد یزدانی در کوارتر اول با دشمن دولت قدس که در حال اشغال بود دیدار کرد.

وزن 74 کیلوگرم 34 نفر پس از استراحت در دور اول یونس امامی در دور بعد با انریکه پرز کاستیلانوس از گواتمالا دیدار می کند.آرمان آندروسی استونی را ترک می کند. کایل داک دارنده مدال طلای جهان و دارنده مدال برنز المپیک آمریکایی در صدر جدول قرار دارد و تا فینال به مصاف نماینده کشورمان نخواهد رفت.

در وزن 79 کیلوگرم که 32 نفر حضور داشتند، محمد نخودی در دور نخست با یعقوب شیخ جمال از رومانی دیدار می کند و در صورت قهرمانی با برنده دیدار دولگون آلتانزول از مغولستان و موکندی از کنگو دیدار خواهد کرد. در پاراگراف بعدی جردن باروز قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در آن سوی جدول قرار دارد و تا پایان با نماینده کشورمان دیدار نخواهد کرد.

در وزن 86 کیلوگرم که با حضور 30 ​​نفر برگزار می شود، حسن یزدانی پس از استراحت اول در دور دوم با برنده مبارزه بوت جردن بیامباسورن از مغولستان و ایوان ایچیزلی از مولداوی به مصاف هم می رود. دور و بر. دیوید تیلور قهرمان جهان و المپیک آمریکا در آن سوی جدول قرار دارد و تا فینال با یزدانی دیدار نخواهد کرد.

وزن 92 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند، کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با عدلان ویسخانوف از فرانسه مبارزه می کند. جی دان کاکس، قهرمان آمریکایی جهان در آن سوی جدول قرار دارد و تا فینال به مصاف قاسم پور نمی رود.

در وزن 97 کیلوگرم که 23 نفر حضور داشتند، محمدحسین محمدیان پس از بازنشستگی در دور اول با برنده مبارزه ویکی از هند و ساموئل شرر از سوئیس در دور دوم دیدار می کند. کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک آمریکا تا نیمه نهایی با محمدیان دیدار نمی کند.

در وزن 125 کیلوگرم که 24 مبارز دارد، امیرحسین زارع پس از بازنشستگی در دور اول در دور دوم با برنده دیدار آیدین احمداف از آذربایجان و ژی وی دنگ از چین مبارزه می کند. طاها آکگول قهرمان المپیک و ملی ترکیه در گروه زارع قرار دارد و تا نیمه نهایی با نماینده کشورمان دیدار نمی کند. گنو پترایشویلی قهرمان جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک در آن سوی جدول قرار دارد و تا فینال با نماینده کشورمان دیدار نخواهد کرد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

پنجشنبه 24 شهریور:
ساعت 13 تا 17: 70 (امیرمحمد یزدانی)، 79 (محمد نخودی)، 86 (حسن یزدانی) و 125 (امیرحسین زارع) مسابقات مقدماتی کشتی آزاد.
19:15 تا 20:15: نیمه نهایی اوزان 70، 79، 86 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد
جمعه 25 شهریور:
ساعت 13 تا 17: مسابقات مقدماتی 57 (علیرضا سرلک)، 74 (یونس امامی) و 92 (کامران قاسم پور) کیلوگرم کشتی آزاد و فرصتی برای تکرار مسابقات روزهای گذشته.
19:15 تا 20:15: فینال اوزان 57، 74 و 92 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 20:30 تا 23:30: مسابقات گروهی و فینال اوزان 70 (امیرمحمد یزدانی)، 79 (محمد نخودی)، 86 (حسن یزدانی) و 125 (امیرحسین زارع) کشتی آزاد.
شنبه 26 شهریور:
ساعت 13 تا 17: مسابقات مقدماتی 61 (رضا اطری)، 65 (رحمان عموزاد) و 97 (محمدحسین محمدیان) کیلوگرم کشتی آزاد و فرصتی برای تکرار مسابقات روز قبل.
19:15 تا 20:15: نیمه نهایی اوزان 61، 65 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 20:30 تا 23: گروه های اوزان و فینالیست های اولین دوره مسابقات اوزان 57 (علیرضا سرلک)، 74 (یونس امامی) و 92 (کامران قاسم پور) کشتی آزاد.
یکشنبه 27 شهریور:
19:00 الی 20:00: مسابقات کشتی آزاد اوزان 61، 65 و 97 کیلوگرم
ساعت 20:30 تا 23: گروه و فینالیست های 61 (رضا اطری)، 65 (رحمان عموزاد) و 97 (محمدحسین محمدیان) کشتی آزاد.

دکمه بازگشت به بالا