ورزشی

آنهایی که فدراسیون هندبال را زدند به خودشان بیایند/ در شوک هستیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علیرضا پاکدل درباره لغو مسابقات هندبال جوانان آسیا صحبت کرده است: “ظاهراً نامه ای از کنفدراسیون هندبال آسیا در مورد پایان مسابقات ارسال شده و احتمالاً سفر لغو شده است.” اگر جام جهانی ممنوع باشد ، جام ملت های آسیا نیز برگزار نمی شود.

وی افزود: ما 12 بخش از اردو داشتیم و یکی از بهترین تیمهای جوانان در سالهای اخیر بودیم. ما بیش از 13 بازی انجام داده ایم و اکنون دو بازی بین المللی در یزد داریم. وقتی کنفدراسیون هندبال آسیا برنامه مسابقات را اعلام کرد ، فهمیدیم که ژاپن و چین-تایپه در این مسابقات شرکت نمی کنند و این فرصت را داشتیم که به دور دنیا بگردیم و مدال کسب کنیم.

رئیس جمهور فدرال گفت: “کرونا ما را برای اولین بار به حالت تعلیق درآورد ، اما ما بازی را به زودی آغاز کردیم.” من برای بازیکنانم که نسل خوبی هستند بسیار متاسفم ، زیرا آنها در جنگ و لیگ حضور فعال داشتند. با تشکر از تیم جوانان ، ما لیگ را زود به پایان می رسانیم و متاسفم که بازیکنان این رویداد بزرگ را از دست دادند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا مسابقه یزد ادامه خواهد داشت و مسابقه را ممنوع می کند ، گفت: ما مسابقه یزد را تمام می کنیم. دویدن در این مسابقه یک کار اضطراب آور بود و در این مدت تنها ما بودیم که در صحنه بین المللی شرکت کردیم. نمایندگان و اداره کل یزد و وزارت امور خارجه تلاش زیادی کردند تا مسابقه به موفقیت برسد و ما مسابقه را به پایان رساندیم.

پاکدل یادآور شد: همچنین 14 اردوگاه جوانان داشتیم. ما هنوز متحیر مانده ایم ، اما وضعیت در جهان و آسیا ایجاب می کند که این انتخابات انجام شود. کسانی که با تحریم رفتار و ضرب و شتم فدراسیون ، ایران را گمراه کردند ، باید این روزها را بخاطر بسپارند و خردمند باشند. اگر ما گیرنده بازی بودیم ، بازی به پایان می رسید. اگر امروز مهمان نواز بودیم ، هزینه های زیادی را خرج می کردیم و هزینه زیادی برای ما داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا