ورزشی

از رئال پیشنهاد داشتم/ بارسلونا را با قلبم انتخاب کردم

به گزارش شفاف و به قلم آلموندو، نیمار یکی از استعدادهای بزرگ فوتبال برزیل و بین المللی بود تا اینکه پله، اسطوره فوتبال برزیل، قبل از اینکه به عنوان بازیکن در بارسلونا ظاهر شود، او را بهتر از مسی می دید.

نیمار از بارسلونا و رئال مادرید پیشنهاد داشت اما تصمیم گرفت سانتوس را به مقصد بارسلونا ترک کند تا زمان بیشتری را با مسی بگذراند. او با آبی ها قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و سپس راهی پاری سن ژرمن شد.

او همچنین درباره پیوستن به بارسلونا در سال 2013 گفت: زمانی که در سانتوس بودم پیشنهادهای زیادی داشتم اما رویای من در بارسلونا بود. ‌ ‌ از بچگی دنبال بارسلونا می رفتم و آرزوی من این بود که روزی برای این تیم بازی کنم و وقتی فرصت پیدا کردم بلافاصله پذیرفتم.

نیمار در مورد علاقه رئال مادرید به جذب او گفت: یادم می آید از رئال مادرید پیشنهاد داشتم. پیشنهاد دیگری به خاطر ندارم اما یادم می آید که شانس رفتن به رئال مادرید را هم داشتم. باید تصمیم نهایی را می گرفتم. من قلبم را دنبال کردم و به همین دلیل بارسلونا را انتخاب کردم. قلبم باعث شد به بارسلونا بروم و از تصمیمم پشیمان نیستم.

نیمار در بارسلونا هم روزهای خوبی داشت اما تصمیم گرفت به پاری سن ژرمن برود. او با قراردادی تا سال 2022 از تیم پاریسی جدا شد و قیمتش 222 میلیون یورو است. او قرارداد خود را تمدید کرده و تا سال 2025 با پاری سن ژرمن قرارداد دارد.

در تابستان نیمار تقریباً پاری سن ژرمن را ترک کرد اما در نهایت تصمیم گرفت در این تیم بماند.

دکمه بازگشت به بالا