ورزشی

الهامی: حیدری لیاقت دارد داربی را سوت بزند

سرمربی تیم فوتبال با تمجید از تصمیم حیدری، قاضی تیمش مقابل نفت آبادان، گفت: به نظرم اشتباه کرد و باید در دربی محاکمه شود.

به گزارش اخبار ایران من، دیدار تیم های نفت آبادان و نساجی در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر یک بر یک به پایان رسید. ساکت الهامی سرمربی نساجی در نشست خبری پس از بازی گفت: امروز در برزیل ایران به مصاف تیم بسیار سرشناسی رفتیم. من گروه نفت آبادان، نساجی، تراکتورسازی و ملوان را یک گروه نمی بینم. این گروه ها مبتکر و هویت مردم این شهرها هستند.

وی افزود: ممکن است تیم هایی باشند که میلیاردها هزینه کنند اما نمی توانند در خون و ریشه مردم باشند، این تیم ها اولین تیم های روی میز هستند و بازی با آنها لذت بخش است.

سرمربی تیم فوتبال گفت: در تهران ورزش می کردیم اما امروز هوا برای هر دو تیم گرم بود اما بازی خوب و خوبی بود. تیم ما تلاش کافی برای برد داشت و ما خوش شانس بودیم. گروه نفت هم شانس داشت. آقای منصوریان تیم خوبی ساخته و بچه های آبادان در برزیل بازی می کنند و ما هم برزیلی بازی کردیم.

افرود: بازی ساده و فوتبال خوبی بود. بله، گرما روی بازی تأثیر گذاشت، اما توپ خوب بود.

الهامی گفت: آرزوی همه گروه ها خواننده هایی مثل آقای حیدری بوده است. فکر می کنم به او ظلم شده و شایسته محاکمه در دربی است. در نحوه زدن و سوت زدن او هیچ اجباری وجود ندارد. او ثابت کرد که قاضی بسیار خوب، منصف و بی طرف است و من او را تحسین می کردم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا