ورزشی

اگر کمک و مساعدت فدراسیون نبود نمیتوانستیم در مسابقات باشگاههای آسیا شرکت کنیم

مدیر عامل تیم هندبال شهید شاملی کازرون: اگر کمک و مساعدت فدراسیون نبود نمیتوانستیم در مسابقات باشگاههای آسیا شرکت کنیم

مدیرعامل شهید شاملی کازرون گفت: اگر مساعدت های فدارسیون نبود نمی توانستند شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من، مهرتاش شاملی مدیرعامل تیم هندبال شهید شاملی کازرون که در مسابقات باشگاههای آسیا حضور دارند بعد از برد دلچسب مقابل نماینده چین در بازی اول گفت:ما تصمیم داشتیم در این دوره از مسابقات شرکت نکنیم، قول‌هایی که در بحث اسپانسری و کمک‌های استانی و شهرستانی دادند هیچ کدام اتفاق نیافتاد. علاوه بر حق‌الزحمه بازیکنان، هزینه‌های اقامت و ورودی را هم داشتیم که خداراشکر با مساعدتی که فدراسیون داشت و کمک‌هایی که به تیم ما کردند، این مشکل حل شد. در بحث هزینه ها نهایت مساعدت و همراهی از طرف  فدراسیون شد و دکتر پاکدل واقعا به ما در این زمینه لطف کرد.

بازی‌های آسیایی است و این تیم باید برای استان اهمیت بیشتری داشته باشد. حداقل توقع ما این بود که کمک می‌کردند تا این تیم بیشتر دیده شود. متاسفانه مسئولین استانی تا این لحظه کمکی نکردند.

با وجود همه این مشکلات آمدیم و بچه‌ها تمام توان خود را خواهند گذاشت. گروه خیلی سختی داریم، تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان دوره قبلی این رقابت‌ها در گروه ما هستند. انشاالله بچه‌ها پله پله تلاش کنند تا حالا که به اینجا رسیدیم، بتوانیم اتفاق خوبی رقم بزنیم.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا