ورزشی

با نظر ساپینتو؛ ستاره استقلال ماندنی شد!

در حالی که در ساعات اخیر شایعات زیادی مبنی بر تمدید لیست استقلال شنیده می شود و از ارسلان مطهری، محسن حسینی و عزیزبک امانوف به عنوان اعضای خروجی و مازاد این تیم و لیست ساپینتو یاد می شود، در نهایت سرمربی پرتغالی آبی ها رای به حفظ آن داد. . این بازیکن ازبکستانی

آمانوف که فصل گذشته در لیست 23 ساله آبی ها قرار داشت، بحث های زیادی درباره حضورش در لیست زیر 25 سال و ادامه همراهی اش با این تیم مطرح شد اما در نهایت طبق قانون. ، این. به او نرسید تا اینکه به عنوان یکی از اعضای نزدیک به پایان قراردادش با باشگاه انتخاب شد.

در نهایت نتایج حاکی از آن است که ساپینتو به عزیزبک امانوف برای ادامه حضور در جلساتی که با مدیران تیم داشته رای داده و بازیکن ازبکستانی از جمع نفراتی که می توانند از لیست تیم خارج شوند، حذف شده است.

اما به نظر می رسد سیدمحمد حسینی و ارسلان مطهری با توجه به شرایط موجود در لیست باشگاه به درهای خروج نزدیک شده اند و باید قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به باشگاه متبوع خود توجه و اطلاع دهند.

گفته می شود محمد حسینی مدافع فصل گذشته توسط تراکتور و مس کرمان دیده شد، حق با اوست. از طرفی ارسلان مطهری هم تیم های سپاهان و تراکتورسازی و فوتبال خوزستان را حامی خود می بیند و باید دید تا ساعاتی دیگر در تیم چه اتفاقی می افتد و تکلیف این دو بازیکن چه می شود.

258 258

دکمه بازگشت به بالا