ورزشی

تاوارس: تصمیم باخودمان است گریه کنیم یا بخندیم! / مربی هیچ وقت معجزه نمی‌کند

اخبار ایران من/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه مربی معجزه نمی کند، گفت: هیچ فردی به صورت فردی و فردی معجزه نمی کند و می توانیم با هم کار کنیم.

ادسون تاوارس در اولین حضور خود در تمرین تیم صنعت نفت آبادان گفت: سلام علیکم; من دوره را دیدم و بسیار خوب بود.

به گزارش اخبار ایران من، وی افزود: کیفیتی که دارم بسیار خوب است و سطح بازیکنان نیز بسیار خوب است. مهم این است که سطح تیم پایین باشد. همچنین از مربیان تیم که به تیم کمک کردند تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: جدول خوبی نداریم و آخری هستیم. البته فوتبال اینطور نیست و گاهی تیم انتهای جدول خیلی خوب عمل می کند تا شرایط را تغییر دهد و در نهایت نتیجه خوبی بگیرد. بنابراین می توانیم حقایق را جمع آوری کنیم و جشن بگیریم یا شکست بخوریم و گریه کنیم. بنابراین باید گریه کردن را انتخاب کنیم یا به میز برگردیم و به جایگاه های بالاتر برسیم.

وی ادامه داد: معلم معجزه نمی کند. هیچ کس نمی تواند به تنهایی و به تنهایی معجزه کند و ما می توانیم با هم کار کنیم. برای انجام کارهای مهم باید با هم باشیم. بعد از اینکه ژاپن را به مقصد بزرگترین تیم اندونزی ترک کردم، این تیم در سال 2018 قهرمان شد و در سال 2019 یک امتیاز از انتهای جدول فاصله داشت و 11 بازی متوالی مقابل این تیم اندونزی بردیم. به نظر شما کار من بود؟ این عشق من نبود و این بازیکنان بودند که آن را مهم کردند.

تاوراس گفت: تاریخ نشان می دهد که آبادان در سال 2022 در انتهای جدول قرار دارد یا سال خوبی داشته است. پس خوشحال باشیم یا گریه کنیم به خودمان بستگی دارد و باید دو برابر بیشتر تلاش کنم. ما زمانی برای ریکاوری نداریم و از این به بعد هر بازی آخرین بازی ماست. من روی همه شما بازیکنان حساب می کنم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا