ورزشی

توافق نهایی پرسپولیس با گلر جنجالی

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من؛ بر اساس اعلام سایت باشگاه پرسپولیس و بر اساس اعلام امیرعلی حسینی که در جلسه استیناف پرسپولیس در مقر CAS در لوزان سوئیس شرکت کرده بود، دو طرف برای حل و فصل اختلاف خود به توافق رسیدند.
در جلسه امروز قضات دادگاه داوری ورزش طبق روال معمول از طرفین خواستند تا حد امکان برای توافق همکاری کنند. بر این اساس بین نمایندگان دو طرف بحث و تبادل نظر صورت گرفت و به نتیجه رسید.
به این ترتیب دو طرف بر سر پرداخت 850 هزار یورو از سوی باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدند که کمتر از آن چیزی است که در تصمیم فیفا ذکر شده بود. پرداخت 850 هزار یورو بابت مطالبات رادوشویچ نیز توسط باشگاه پرسپولیس در چهار قسط از 15 ژانویه 2023 (25 ژانویه 1401) تا 9 نوامبر 2023 (18 نوامبر 1402) انجام شده است.
با توافق امروز چند مزیت برای باشگاه پرسپولیس حاصل می شود. در ابتدا با توجه به عدم پرداخت سود 5 درصدی در سال و بازگشت سهم 55 هزار فرانکی داده شده، مبلغ 100 هزار یورو صرفه جویی می شود. همچنین پرسپولیس فرصت دارد تا یک سال آینده پول را به صورت اقساطی پرداخت کند. ضمنا این موضوع در هنگام درخواست مجوز حرفه ای مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

258 258

دکمه بازگشت به بالا