ورزشی

تکذیب مصاحبه جنجالی توسط همسر بازیکن سابق رئال مادرید

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من؛ کارول سلیکو، همسر سابق کاکا مصاحبه قبلی‌اش در مورد جدایی از کاکا را تکذیب کرد.

هفته گذشته مصاحبه‌ای از کارول سلیکو منتشر شد که در آن همسر سابق کاکا گفته بود که علت طلاق او از ستاره برزیلی «بیش از حد خوب بودن کاکا» بوده است. این نقل قول اما با انتشار استوری در اینستاگرام توسط کارولین سلیکو تکذیب شد. کاکا، اسطوره فوتبال و کارولین سلیکو، خواننده اهل برزیل به مدت 10 سال با هم زندگی کردند. زندگی مشترک کاکا و سلیکو از دسامبر 2005 آغاز شد و سرانجام در دسامبر 2015 با وجود داشتن دو فرزند پایان یافت. کاکا پس از 4 سال جدایی از کارولین سلیکو، در سال 2019 با همسر دوم خود یعنی کارولینا دیاز ازدواج کرد.

کارول سیلکو با انتشار پستی در اینستاگرام با رد چنین مصاحبه‌ای نوشت:

در این لحظه، تصمیم گرفتم سکوت‌ام را که همیشه در برخی موقعیت‌ها به عنوان پاسخی برای مقابله با مشکلات به کار می‌بردم، بشکنم. این بار، تصمیم گرفتم در مورد انتشار برخی مقالات حاوی نقل قول‌های جعلی و تحریف‌شده از مصاحبه‌ای قدیمی و موضوعی مربوط به تقریباً 10 سال پیش، صحبت کنم.

هرگز تصور نمی‌کردم که در آخرین هفته‌های بارداری‌ام مجبور به مقابله با چنین چیزی باشم. اما همانطور که همیشه می‌گویم: “هرچه پیش آید خوش آید” و من همچنان به این باور دارم که حقیقت همیشه پیروز می‌شود.

همسر کاکا در ادامه با انتشار ویدیویی ضمن تکرار صحبت‌های قبلی خود گفت:

تقریبا ۱۰ سال پیش و پس از ۱۴ سال زندگی طلاق گرفتم و حالا با همسرم ادواردو در انتظار فرزندمان هستیم. با همسر سابقم راهی مناسب و سالم را برای بزرگ کردن فرزندانمان پیدا کرده‌ایم و از این بابت سپاسگزارم. من در ماه نهم بارداری با سومین فرزندم هستم که رافائل نام دارد و او واقعاً به زندگی ما قدم می‌گذارد تا در آستانه هشت سالگی زندگی مشترکمان با همسرم، ادواردو، پیوند ما را کامل کند.

علاوه بر تجدید تجربه مادری من که ۱۶ سال پیش با لوکا و ۱۳ سال پیش با بلا آغاز شد، در دوره متفاوتی هستم. به جز هورمون‌های زیاد بارداری، در دوره متفاوتی از زندگی نیز هستم. تمام نقل قول‌های آن مصاحبه کاملا جعلی و دروغ است و من با توافق از همسر سابقم، کاکا، جدا شدم. آن مصاحبه مربوط به 10 سال پیش است که نقل قول‌های آن جعلی است.

257 251

دکمه بازگشت به بالا