ورزشی

درخواست باشگاه استقلال از رئیس فدراسیون فوتبال و نهادهای نظارتی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، از بدو ورود مصطفی آجورلو به باشگاه استقلال، تلاش وی برای مکان یابی داستان های دروغین طبیعت آغاز شد و اگرچه موفق نشد، به تلاش خود ادامه داد.

علاوه بر دروغ های محیطی، باشگاه استقلال نیز در نامه ای به هیات رئیسه لیگ پیش از دیدار با پرسپولیس اعلام کرد که کنفرانس خبری این کنفرانس است. سفیدها در این باشگاه هم باید اتفاق بیفتد.

اگرچه لیگ برتر با درخواست استقلال مخالفت کرده است، اما آجورلو در حرف ارسال شده عصر چهارشنبه از آقا فدراسیون فوتبال از باشگاه استقلال خواسته تا در این موضوع ورود کند و تبلیغات طبیعی انجام دهد.

کپی برداری اطلاعیه باشگاه استقلال: مدیرعامل استقلال در این نامه به جلسات و توافقات قبلی نیز اشاره کرده است. برای تبلیغات طبیعی، از سنگسار گرفته تا افراد دیگر در سازمان لیگ در حمل و نقل باشگاه استقلال صحبت کرد.

بخشی از این سنگ ها که در نامه به تفصیل ذکر شده مربوط به منابع طبیعی است و بخشی دیگر اشتباهات مکرر قاضی، محرومیت دو بازیکن استقلال مقابل گل گهر و.

آجورلو در این نامه به سخنان منتخب عزیزی خادم اشاره می کند برای گذاشتن تبلیغات طبیعی در باشگاه ها، درخواست همکاری آقا اعطای این حق به فدراسیون فوتبال به باشگاه استقلال واگذار شده است.

این نامه همچنین به وزارت ورزش، خدمات امنیتی و ناظران ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا