ورزشی

رسن اطلاعات خوبی را می تواند به ما بدهد

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من، پتروویچ گفت: اول از همه به خاطر اتفاقات خوبی که در تهران داشتیم تشکر می کنم. در مورد بازی هم باید بگویم که بازی ایران و عراق در آسیا اهمیت زیادی دارد. ما احساس خوبی داریم که با یک تیم قدرتمند با بازیکنان خوب بازی می کنیم. بازیکنانی که در تیم های بزرگ اروپا بازی می کنند. ما باید برای بازی آماده شویم و چمن آماده است. بشار سال هاست که در پرسپولیس و ایران بازی می کند و مردم ایران او را به خوبی می شناسند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره بازی ایران و فرانسه در جام جهانی یوگسلاوی گفت: خوشحالم که بازی را به خاطر دارید. خاطرات خوبی از بازی داریم چون تیم سختی داشتیم. ایران در آن زمان تیم قدرتمندی بود و با اینکه یک بر صفر بردیم، ایران تیم خوبی داشت. یادمه با مهدی مهدوی کیا بازی کردم.

پتروویچ درباره محدودیت‌های تیم فوتبال ایران برای بازی‌های فردا و عدم حضور چند بازیکن کلیدی در این بازی گفت: مشکل بزرگی داریم و چهار بازیکن ما تاج‌های قهرمانی را کسب کرده‌اند. ما با مشکلاتی روبه‌رو هستیم و هر دو گروه این مشکل را دارند، اما ایران راحت‌تر است چون در کشور خودشان هستند. ما امروز مورد آزمایش قرار گرفتیم و نمی دانیم نتیجه چه خواهد بود. متاسفانه نتایج آزمون امجد هم خوب است و ما نیستیم. چند بازیکن ما هم در ترکیه بودند و در بازی های فردا فقط یک جلسه مربیگری داشتند… اما باید روحیه خوبی داشته باشیم و تلاش کنیم. اگر ایده اشتباه باشد، درست نیست. همه چیز طبق قوانین پیش رفته است اما برای ما خیلی سخت است چون ایران و کره جنوبی ارزش صعود دارند و ما هستیم که باید بیشتر تلاش کنیم. بازیکنانی که از دست دادیم جزو بازیکنان درجه یک بودند اما این یک مشکل جهانی است و سعی می کنیم بازیکنانی را که به تیم علاقه مند هستند اضافه کنیم.

بشار رسن بازیکن سابق پرسپولیس گفت: خوشحالم که دوباره در ایران هستم. از حضور در ورزشگاه آزادی که قبلا در آن بازی می کردم احساس خوبی دارم. برای کسب مقام سوم باید خوب بازی کنیم و این کاری است که در بازی فردا انجام می دهیم.

رسن در خصوص بازی فردا که در عراق بسیار مهم است، گفت: باید در بازی نقش مناسبی داشته باشیم و صبور باشیم و بر اساس آن عمل کنیم. مهم نیست گل اول را بزنیم یا بزنیم و باید نگاه کنیم. این یک بازی مهم است. ما بازیکنان عراقی مانند برادر هستیم و این یکی از رازهایی است که عراق را به یک تیم مهم آسیایی تبدیل کرده است.

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا