ورزشی

رونمایی از لیست جذاب یحیی برای نقل و انتقالات پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس دوران پرتلاطمی را پشت سر گذاشت و با وجود مشکلات داخلی فراوان، سرانجام پس از 5 فصل پرافتخار، جامی به دست نیاورد و این ماجرا با توجه به توقعات فراوانی که از این تیم داشت، سر به سر کرد. چرا سفیدپوشان مشتاق هستند که یک تیم قدرتمند در فصل آینده بسازند و به قدرت برگردند.

شنیده ها حاکی از آن است که یحیی گل محمدی در تابستان امسال لیست کامل پنجره تیمش را تهیه و به تیم ارائه کرده و اعلام کرده است که می خواهد این همه نفر در فصل آینده تیمش به میدان بیایند. لیستی که برخی با ماندگاری آن موافقت کردند، برخی به توافق نزدیک هستند و برخی در مراحل اولیه مذاکرات هستند.

با دفتر و پورعلی امنیت و هدف را تقویت کنید

6546879752

پرسپولیس در این فصل مشکلات امنیتی و گلزنی زیادی داشت. حضور دایره ای حامد لک و احمد گوهری درون دروازه دردی از این گروه دوا نکرد و در خط دفاع حتی برای محک زدن افراد مختلف که اتحاد چند فصل اخیر در جمع سرخپوشان به چشم نیامد و بسیاری از نکات بود. ضرر در این زمینه یحیی گل محمدی روی بازسازی خط دروازه و دفاع خود تمرکز دارد و به همین دلیل می خواهد بیرانوند و پورعلی گنجی را جذب کند. دو بازیکنی که ثبت نامشان قطعی شده و احمدرضا درویش چند روز پیش در مورد آنها صحبت کرد و این دو اولین خریداران در فصل جدید پرسپولیس هستند که چهره جدیدی به خط دفاعی این تیم می دهند و به مصاف پرسپولیس قدرتمند می روند. پشت زمین فصل آینده

مهاجرت سه ارتش از وضعیت موجود به استقلال

16346644977678

بازیکنانی در سپاهان هستند که افراد مورد علاقه یحیی گل محمدی هستند و در ویترین های گذشته نیز در لیست خرید وی قرار داشتند اما اکنون کار جذب آنها در حال پیگیری است. نارضایتی از وضعیت درونی سپاهان و ناامیدی از موفقیت جام حذفی و وضعیت فعلی باعث شده تا بسیاری از اعضای این گروه تصمیم به جدایی بگیرند و سه نفر از آنها مورد توجه پرسپولیسی ها هستند و برای این کار تردیدی ندارند.

دانیال اسماعیل فر بازیکنی است که پرسپولیس در پست دفاع راست می خواهد و دانیال و یحیی هم این بازیکن را دوست داشتند و به نظر می رسد بعد از همکاری با ذوب آهن و تراکتورسازی، تجربه مشترکی در پرسپولیس خواهند داشت.

سروش رفیعی بازیکن سابق پرسپولیس نیز یکی دیگر از افرادی است که یحیی می خواهد او را به این تیم بازگرداند.

سومی هم استقلالی قدیمی است که پرسپولیس فصل گذشته به دنبال جذب او بود. سجاد شهباززاده، آقای گل لیگ بیستم که به لطف حضور شهریار مقانلو در این فصل بیشترین بازی را به عنوان برنده بازی کرد، راهی است که یحیی گل محمدی برای تقویت خط حریف می اندیشد و شانس او ​​برای پیوستن به سرخپوشان تهران بسیار زیاد است. .

اتحاد نهایی ستاره فولادشهر است

sdwvctfm

یکی از مطمئن ترین خریدهای پرسپولیس در فصل آینده، محمد خدا بنده لو ذوب آهن است. شاگرد محبوب مهدی تارتار که او را تا پیکان و ذوب آهن همراهی می کرد حالا قرار است شاگرد یحیی گل محمدی باشد. بازیکن جوان امید که این روزها در اردوی ضد عراقی تحت هدایت مهدوی کیا به سر می برد، برای بازگشت به ایران معاملات نهایی را انجام داده و جزو اولین خریدار پرسپولیس در دوره جدید شده است.

دو لژیونر دیگر در هدف یحیی

یحیی گل محمدی

به جز پورعلی گنجی و بیرانوند که نام دیگر آنها در روزنامه ها مطرح شده است، دو گروه لژیونر دیگر نیز در لیست جذب محمدی قرار دارند. یکی از آنها به عنوان مدافع میانی و دیگری نقش منفی را بازی خواهد کرد. تا زمانی که مذاکرات به سطحی نرسد که به اولین معامله منتهی شود، نام دو بازیکن را نخواهیم آورد.

و یک لیگ برتر دیگر

به غیر از 8 بازیکن ذکر شده، یک مسیر نهم از لیگ برتر وجود دارد و هیچ توافقی روی او وجود ندارد و نمی توانیم نامی از او ببریم.

زکی پور وتو شد؟

زکی پور

میلاد زکی پور نیز همانگونه است که یحیی گل محمدی فکر می کند و به دلیل استقبال سرخپوشان از اضافه شدن گل گهر خودداری کرد و مطالبات این گروه را رد کرد. اما با وجود برخی توافقات، اظهار نظر این بازیکن به عنوان بازیکن سابق استقلال مقابل سرخپوشان باعث شد تا هواداران این تیم درباره اخراج او قضاوت نادرستی داشته باشند و همین موضوع روند جذب را با تردید مواجه کرده است. به نظر می رسد گل محمدی نمی خواهد پول زیادی برای خرید به مردم بدهد و احتمال امتناع از جذب این بازیکن زیاد است.

بیشتر بخوانید:

258 258

دکمه بازگشت به بالا