ورزشی

سال سختی پیش روی کشتی است/ از همه ظرفیت کشتی فرنگی استفاده می‌کنیم

به گزارش شفاف، بهروز حضرتی پور با تاکید بر اهمیت مسابقه کشتی جام تختی که از سوم اسفندماه در اهواز برگزار می شود، گفت: مسابقات قهرمانی مدال های بدون شکست در کنار سایر سهمیه داران برگزار می شود که این مسابقات برای صنعتگران ماهر مهم است. بهترین مبارزان و دعوت آنها به ارتش و همانطور که قبلاً اعلام شده بود کسانی که در تاج و تخت رقابت نکنند فرصت حضور در تیم ملی را نخواهند داشت مگر اینکه این اتفاق بیفتد.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: در بردهای 55، 60، 72 و 87 چه می توان با ایران کرد، وقتی نتوانستیم در مسابقات قهرمانی کشور مدال بگیریم، به عرش می رویم و پیروز می شویم. جنگی باقی نمانده است.” از بین این 4 وزن به دلیل فاصله نسبتاً کم بازی های جهانی با بازی های آسیایی در نهایت باید لباس دوم جهانی را در اوزان 60 و 87 کیلوگرم انتخاب کنیم.

وی با اشاره به اینکه سال آینده سال سختی مقابل ایران خواهد بود، گفت: رقابت های آسیایی و بین المللی، بازی های آسیایی و کشورهای اسلامی را پیش رو داریم. در نتیجه سعی می کنیم به گفته سرمربی تیم ملی هر چه بیشتر افراد را به اردو دعوت کنیم. سال هجرت دسته جمعی در آستانه جنگ ایران است و هدف کارشناسان تیم ملی مهار تمام توان نظامی ایران است.

حضرتی پور در پاسخ به این سوال که در پایان جام تختی چه تعداد بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت می شوند، گفت: نظر آقای بنا این است که با توجه به آینده همه افراد شایسته به این کشور دعوت شده اند. اردوی تیم.” به این ترتیب تعداد مهمانان دعوت شده از سطوح مختلف ممکن است متفاوت باشد و در پایان مسابقات، اردوی تیم ملی از 15 اسفند آغاز می شود.

مربی تیم یهود ستیز بلغارستان در پایان گفت: در تلاش هستیم تا اعضای بیشتری از تیم جوانان را به مسابقات اعزام کنیم اما در نظر داریم در صورت آماده شدن شرایط، مدعیان اصلی را به مسابقات اعزام کنیم.

دکمه بازگشت به بالا