ورزشی

صدر جدول در پایان نیم فصل به ورامینی ها رسید/ کار بزرگ پالایش نفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دور رفت این دوره از مسابقات با انجام شش بازی از هفته پنجم و دو بازی تاخیری از هفته سوم و چهارم پیگیری شد و در مهم ترین بازی، پالایش نفت آبادان در بازی تاخیری عملکرد خوبی داشت. هفته چهارم مقابل تیم پرمهر مس. سونگون و ورزقان 5-3 به برتری رسیدند. در این دیدار راستین خواجوی، باربد جباری، علیرضا نظری، امیرحسین بیضایی و محمدرضا خانی 5 گل برای تیم پالاش به ثمر رساندند تا شاگردان گدرزی با 15 و اختلاف 18 به رده دوم جدول صعود کنند.سروش احمدی، میرهاشیم حسینی و علی احمدی سه نفری بودند که در رشته تکواندو مدال سونگون را دریافت کردند.

مشا که پیش از این به دلیل حضور ملی پوشانش در مسابقات بین المللی در دیدارهای هفته سوم و چهارم خود شرکت نکرد و از دور رقابت ها کنار رفت، در مامبو با نتیجه 5 بر 3 نفت مناطق مرکزی – زاگرس جنوبی را شکست داد و سپس با همین نتیجه از سد شریک کرمانی گذشت اما در بازی آخر و در مقابل سوخت آبادان غافلگیر شدند و سه امتیاز مهم را از دست دادند.

شهرداری ورامین که با چند پسر وارد لیگ شده بود، در تنها بازی امروز خود با نتیجه 8 بر صفر فرمانیه را شکست داد تا قبل از شروع فصل نقل و انتقالات و در پایان نیم فصل با 15 و اختلاف 26 در صدر جدول قرار گیرد. . شاگردان خانلرخانی تاکنون در این مسابقات خود را ثابت کرده اند.

در جدول رده بندی پس از دو گروه 15 تیمی، سه گروه 12 تیمی مس کرمان، مس سونگون و دانشگاه آزاد قرار دارند که با بردهای متفاوت رتبه های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده اند.

این هفته که مقابل کارشناسان تیم ملی برگزار شد، تیم ملی عملکرد خوبی داشت. به غیر از مهدی حاج موسایی که آمیرزا مددی را از دست داد، میرهاشیم حسینی، علیرضا نادعلیان، محمدصادق دهقانی، ابوالفضل زندی، دانیال زاغوری عملکرد خوبی داشتند.

نتایج هفته پنجم به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی 7 – سلدوز آذربایجان غربی یکی
زاگرس جنوبی 3 – مس سونگون ورزقان 5
شرکت پالایش نفت آبادان 7 – یزدان یکی
سیستم صفر – شهرداری ورامین 8
خانم کرمان 8 – دمیدن باشگاه صفر
لوازم خانگی کن 5 – رفتن 3

نتایج بازی های معوقه هفته سوم:
مس سونگون ورزقان 3 – خانم کرمان 5

نتایج بازی های معوقه هفته چهارم:
مس سونگون ورزقان 3 – شرکت پالایش نفت آبادان 5

بهترین های هفته:

بهترین مربی: حسن فلاحی راد (مس سونگون ورزقان)
بهترین بازیکن: امیررضا مدی (مس سونگون ورزقان)
سرپرست: حسن میر (شهرداری ورامین)
بهترین داور: محمد داوری (سمنان)، امیر موسی زاده (تهران)، علی بای سرخی (مازندران) و اسفندیار اسدی (زنجان)

دکمه بازگشت به بالا